Чому Наталія Сумська утримує свою 38-річну доньку та маленьку онучку: “Всі проблеми повинна вирішувати я”

Нещодавно Наталя Сумська дала скандальне інтерв'ю, у якому розповіла усю правду про свою доньку.

Сестри Сумські безсумнівно дуже привабливі жінки. Свого часу про них мріяв кожен чоловік України. Але акторки обрали своїх колег та партнерів по сцені.

Ольга та Наталія Сумські

Першим чоловіком актриси Наталії Сумської став кінооператор Ігор Мамаєв. Знаменитість зізнається – їх практично засватали. Не дивлячись на те, що між молодими людьми були сильні почуття, шлюб зруйнувався. Причиною стали різні сімейні цінності та небажання чоловіка зрозуміти, наскільки важлива була для Наталії кар’єра актриси. Однак, від цього шлюбу залишилася їхня спільна донька Дарина.

Чому Наталя Сумська утримує доньку та онучку?

Дівчина пішла по стопах матері і також стала виступати на сцені. У віці 19 років їй придбали окремо квартиру — мати хотіла, щоб дівчина стала самостійною. Згодом вона вийшла заміж за музиканта Юрія Трофименко та народила дитину. Три роки тому Юрій помер. Але Дарина Трофименко про себе вирішила не піклуватися.

Наталія Сумська з донькою (праворуч)
Наталія Сумська з донькою (праворуч)

“Зараз я повністю займаюся дочкою та онукою, і всі проблеми повинна вирішувати я. Вона не працює. Просто є на світі. Вона повністю сподівається, що я їй все надам, всі ці можливості”

Наталя Сумська згадує, що таким самим був і батько Дарини. Мовляв, Ігор все чекав, що його покличуть на роботу або ж запросять. Сам він ніколи її не шукав. Ольга вважає, що це абсолютно не вірний спосіб життя, адже робота не приходить сама. У голосі акторки відчувається роздратування, але вона все ж таки мама.

Сподіваємося, що у родині все налагодиться, а Дарина зможе віднайти роботу, яка буде їй до душі.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини