Холостяк Заливако зі сміттєвим відром на голові відкрився по-новому: Анна Богдан не була готовою до такого

Головний герой 11 сезону романтичного проекту "Холостяк" Михайло Заливако показав, як відпочиває, коли поруч немає його обраниці Анни Богдан.

З моменту завершення “Холостяка” Михайло Заливако і переможниця шоу Анна Богдан практично не розлучалися. Заради коханої бізнесмен навіть переїхав з Харкова до Києва, живуть вони тепер разом, подорожують теж. Втім, в останні кілька днів пара знаходиться порізно одне від одного.

Аня залишилася вдома, а Міша відправився в подорож разом з трьома “Холостяками” – Микитою Добриніним, Сергієм Мельником і Дмитром Черкасовим. У них не просто дружня вилазка, а зйомки тревел-шоу по Україні.

Холостяки Сергій Мельник, Дмитро Черкасов, Михайло Заливако та Микита Добринін

Заливако, звичайно ж, ділиться з підписниками в соцмережах кадрами з поїздки. На цей раз він показав наслідки відпочинку в чисто чоловічій компанії. На першому фото він насолоджується прогулянкою на катері. Навколо красива природа, сам Михайло виглядає свіжо і щасливо посміхається.

Михайло Заливако на відпочинку
Михайло Заливако на відпочинку

Другий знімок зроблений на кухні. Обранець Богдан сидить на підлозі в сімейках, спершись об шафу, а на голові у нього розташувалося відерце для сміття. Тільки одна нога Михайла в кросівку, також в кадрі видніються серветки, розкидані по підлозі, і 500-гривнева купюра.

“Початок і кінець… А ви так само якісно проводите свій час на відпочинку? Якщо що, знаю норм компанію. Дякую, що живий”, – свідчить підпис до посту.

Михайло Заливако на відпочинку
Михайло Заливако на відпочинку

Микита Добринін відмітився в коментарях і написав: “Вихідні пройшли непогано”, додавши смайлик зі сміхом.

Коментарі під фото Михайла Заливако
Коментарі під фото Михайла Заливако

Ось як на фотографії відреагували інші коментатори:

  • “Головним убором переплюнув Катю Осадчу”;
  • “Поки є сили на дурість – це молодість”;
  • “Перебір з реквізитом”;
  • “А починалося так гарно”;
  • “Втомився”, – пишуть фанати.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини