Григорій Решетнік розсекретив, як далеко зайшли стосунки Михайла Заливако і Анни Богдан: “Пора одружуватись”

Григорій Решетнік дав пораду Холостяку Михайлу Заливако пораду щодо його стосунків з переможницею проєкту Анною Богдан.

Григорій Решетнік як ведучий найромантичніших шоу країни “Холостяк” і “Холостячка” регулярно є свідком зародження справжнього кохання. І хоча так повелося, що більшість пар розбігаються після завершення зйомок, останні сезони стали справжнім здивуванням для глядачів. Ось і герої 11-го “Холостяка” Михайло Заливако і Анна Богдан продовжили цю щасливу тенденцію.

Закохані не розлучалися одне з одним з самого фіналу, тож шанувальники вже чекають, коли пара одружиться. Тим більше, що на деяких нових фото Ані та Міші у кадр потрапляє каблучка на безіменному пальці правої руки дівчини. Чи це згода Богдан на пропозицію Заливако, чи це звичайний аксесуар – невідомо. Однак точно відомо те, що між молодими людьми панує справжня ідилія, якою вони діляться з фанатами.

Михайло Заливако і Анна Богдан з каблучкою на безіменному пальці

У вівторок 28 вересня Михайлу виповнилося 32 роки, з чим його зворушливо привітала Анна:

“Сьогодні дуже незвичайний день. І це не тому, що на вулиці гарна погода, не тому, що ми в новому місці чи в іншій країні! А тому, що сьогодні день народження мого Мішки. Всі мої привітання були сказані йому особисто, підкріплені обнімашками і цілувашками”, – написала переможниця “Холостяка-11”.

До неї також приєднався Григорій Решетнік, який опублікував у себе на сторінці в Інстаграм спільне фото з іменинником, доповнивши його наступним дописом:

“А ось кому сьогодні Happy Birthday! Мішаньчик, будь щасливий і коханий! Ти красунчик по життю, але пора одружуватись. Міцно обіймаю тебе і вас”.

Коментатори припустили, що Заливако досі не одружився з Анею, бо ще не назбирав грошей на весілля у замку, про яке мріє дівчина.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини