Слава Фролова не стрималася і заговорила про Мішину, яка зайняла її місце в Україна має талант: “Нестерпно”

Слава Фролова після довгого мовчання нарешті пішла на діалог з фанатами.

У цьому сезоні “Україна має талант” суддівське місце, яке зазвичай належало Славі Фроловій, дісталося відомій українській акторці Ксенії Мішиній. Ці зміни неочікувано запалили шанувальників шоу, які вважають, що Слава куди краще впоралася б з цією роллю, і нібито Ксенія у цьому проекті зайва.

Відповідь Слави Фролової

Слава не змогла залишитися у стороні та поділилася своїми емоціями у зв’язку з масовим цькуванням нової судді.

Так, жінка звернулася до своїх фанатів на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Слава зазначила, що давно переросла цю програму і хоче займатися тим, що їй дійсно цікаво. Вона попросила своїх шанувальників, якщо вони дійсно хочуть її підтримати, то підтримати її у тому, про що вона просить.

Також Фролова відзначила, що дуже засмучена цією ситуацією і не розуміє, як можна судити людину, навіть не подивившись жодного випуску шоу. Ксенія Мішина поки що на жест своєї попередниці не відповіла, але ми впевнені, що акторка відреагує на нього. Варто відмітити, що таку реакцію Фролова дала після того, як подивилася сюжет про цькування Ксенії.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Нагадуємо, що Слава Фролова вже давно не працює на телебаченні. Шоувумен бачить себе у зовсім іншій ролі та амплуа, і не приховує, що їй це просто не цікаво. Зараз вона займається благочинністю, пише книжки, бере участь у різноманітних виставках і так далі. Інтерв’ю з нею виходять вкрай рідко, а інтерес публіки поступово згасає.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 23 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 23 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який варто робити подарунки

Цей день стане важким випробуванням для тих, хто не вміє знаходити підхід до інших та страждає від надмірної вибагливості. Бережіть свої висновки і залишайте їх при собі у будь-якому разі, адже іншим може бути абсолютно нецікавими ваші почуття.
Екс-дружина Віктора Павліка звинуватила його в смерті сина

Екс-дружина Віктора Павліка звинуватила його в смерті сина: покликала медіума, щоб розповісти таємну правду

Лариса Созаєва, третя дружина Віктора Павліка, продовжує цикл розповідей про подружнє життя зі співаком та його роль у лікуванні сина. В останній публікації виступала від імені сторінки жінки медіум та відьма. Згодом відео зникло, але редакції "Сенсація" вдалося знайти цей унікальний матеріал.
Дружина Володимира Остапчука ховає вагітність під вільним одягом

Дружина Володимира Остапчука ховає вагітність під вільним одягом: телеведучий буде багатодітним татусем

Не так давно Володимир Остапчук та Христина Горняк заявили, що готують цілий будинок для себе та дітей телеведучого від першого шлюбу. Також подружжя заявили, що вони готуються стати батьками. Втім про вагітність не сказали ані слова. Зараз Христина відчайдушно ховає живіт за вільним одягом.
Передбачувана вагітність Лідії Таран обростає чутками

На тлі чуток про поповнення “вагітна” Лідія Таран зізналася, що знаходиться у передчутті: “Все попереду”

0
Ведуча новин ТСН Лідія Таран опинилася в центрі обговорень в мережі через чутки навколо її цікавого положення. Зірка вже виховує доньку-підлітка, але в одному з інтерв'ю вона зізналася, що свій материнський ресурс ще не вичерпала, після чого продемонструвала фігуру в купальнику, на ховаючи животик. Тож чи вагітна Лідія Таран насправді?
Дружина Дмитра Комарова зізналася у почуттях не йому

Дмитро Комаров почув зізнання дружини у почуттях, але не до себе: “Йому належить частина мого серця”

0
Відомий український телеведучий і мандрівник Дмитро Комаров одружений на власниці титулу "Міс України-2016" Олександрі Кучеренко, яка зараз теж працює на телебаченні. Дружина зірки проєкту "Світ на виворіт" спантеличила мережу зізнанням у почуттях, які адресувала не законному чоловіку.

Популярне

Останні новини