Наталія Сумська, Алла Мазур, Софія Ротару та інші красуні з обвислими щоками: брилі на обличчях зірок (ФОТО)

Мрії про вічну молодість не покидають багатьох жінок ні на секунду, адже хочеться, аби шкіра завжди була пружною, еластичною, без зморшок, мала здоровий колір. Та це залежить не лише від догляду, а й від особливостей овалу обличчя. Саме це може стати причиною появу так званих бриль – обвислих щік.

Як прибрати бульдожі щоки без пластики

Не лише за допомогою хірургічного втручання можна прибрати брилі на обличчі. Лікар Андрій Якобчук розповів, як назавжди позбавитися обвислих щік та зробити ідеальний овал обличчя.

Українські зірки з бульдожими щоками

Попри те, що брилі на обличчі додають десяток зайвих років, не усі знаменитості готові з ними розстатися. Ось, наприклад, акторка Наталія Сумська має той тип обличчя, у якого якраз обвисають щоки. Вона виступає за натуральну красу, тож про пластичні операції не замислюється.

Обвислі щоки на обличчях зірок: Наталія Сумська
Обвислі щоки на обличчях зірок: Наталія Сумська

Екс-віагрянці Альоні Вінницькій вже майже 47 років і у неї вже з’явилися невеличкі щічки бульдога. В інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” співачка зізналася, що сподівається до останнього відтягнути момент кардинального втручання, а до того моменту свою красу і молодість вона намагається підтримувати правильним харчуванням, повноцінним сном і заняттями йогою.

Обвислі щоки на обличчях зірок: Альона Вінницька
Обвислі щоки на обличчях зірок: Альона Вінницька

На обличчі телеведучої Алли Мазур теж були помічені брилі. Не виключено, що косметологічний масаж міг би запобігти їх появі.

Обвислі щоки на обличчях зірок: Алла Мазур
Обвислі щоки на обличчях зірок: Алла Мазур

Вже давно немолода Софія Ротару хоч і прибігає до послуг пластичних хірургів, однак шкіра обличчя все одно потроху обвисає, що й не дивно на восьмому десятку. На фото з окремих ракурсів це добре помітно.

Обвислі щоки на обличчях зірок: Софія Ротару
Обвислі щоки на обличчях зірок: Софія Ротару

Схожі новини