Екс-учасниця НеАнгелів Віка Сміюха осоромилася на всю Україну: такому конфузу Камінська радітиме довго (Відео)

“Хто зверху?” — відомий український телепроєкт, у якому зірки збираються разом і грають у команді один проти один, демонструючи свою кмітливість, фізичну підготовку та різноманітні навички. Концепт змагань дуже простий — чоловіки проти жінок.

Вікторія Сміюха осоромилася на всю Україну

Вікторія Сміюха ставала гостем цієї програми неодноразово. І, як виявилося, неодноразово оконфузилася саме у цій студії.

Вікторія Сміюха осоромилася на всю Україну

Минулого разу молода жінка залізла на скляну дошку у рамках правил конкурсу та порвала штани. Ведучий шоу Сергій Притула тоді лель стримував себе. Як виявилося, життя Вікторію нічому не вчить, тому в цей раз вона знову вдягла незручну сукню. Поки дошка рухалася тканина зповзала і Вікторія, само того не відаючи, показала свої форми всій країні.

Нагадуємо, що зараз зірка знаходиться у гострому конфлікті з колишньою партнеркою по сцені Славою Камінською. Конфлікт почався з того, що відома брюнетка на свій день народження розрізала торт, на якому був принт обличчя Слави Камінської. Співачка відреагувала на такий жест дуже гостро і дівчата почали сваритися прямо в мережі.

На цьому тлі Вікторія навіть дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповіла наскільки важко було працювати у дуеті. І хоча часи видалися не самими простими, Вікторія активно навідує подібні програми та шоу, не даючи забути про себе аудиторії. Зважаючи, на подібних інцидент в ефірі, забути про неї вкрай важко.

Популярне зараз

Схожі новини