Вагітна Катерина Осадча показала круглий живіт та заявила, що бере перерву: заради доньки готова на все

2021-го відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя третьому сину Данилу, але здається, що зіркова родина не збирається зупинятися.

Декілька місяців тому популярна українська телеведуча Катерина Осадча народила хлопчика Данила, який став її третім сином. Зіркове подружжя очікувало на дівчинку, але появі хлопчика тішилося не менше. Зараз пара виховує двох синів — Івана та Данила. Спадкоємець Катерини Ілля від першого шлюбу з Олегом Поліщуком на даний момент навчається у Сполучених Штатах Америки.

Вагітна Катерина Осадча показала круглий живіт та заявила, що бере перерву

Втім, є імовірність, що Катерина Осадча таки не відмовилася від ідеї народити дівчинку. По-перше, вона не заперечила у розмові з журналістами можливість ще однієї вагітності, а по-друге, нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на якій нібито постала у цікавому положенні.

Вагітна Катерина Осадча показала круглий живіт та заявила, що бере перерву. Скріншот особистої сторінки телеведучої

Зірка сфотографувалася, лежачи на дивані, у чорній вечірній сукні. Під час створення фотографії, вона приховала рукою живіт, який здається дуже об’ємним. У дописі вона зазначила, що взяла невеличку перерву, щоб відпочити.

Вочевидь, кадр був зроблений під час зйомок програми, де зірка бере інтерв’ю у різноманітних зірок. Варто відмітити, що материнство ніяк не заважає зірці продовжувати розвивати свою кар’єру, яка, здається, вже і так дісталася стелі. Після пологів Катерина з’явилася у кадрі вже наступного тижня, а готувала малюка між зйомками. Що цікаво: такий режим влаштовував абсолютно всіх — і Юрія Горбунова, і Данила, і саму Катю.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини