Дружина Олега Винника Таюне вийшла в люди без повелителя вовчиць в шкіряній спідниці вище коліна: сліпуча краса

Бек-вокалістка і таємна дружина Олега Винника Таюне захопила публіку своєю красою під час недавнього виходу на сцену без супроводу повелителя вовчиць.

Таюне займає особливе місце в житті Олега Винника. Вона завжди є його підтримкою на усіх концертах, без неї не обходяться жодні гастролі головного вовка країни. Втім, фанати впевнені, що їхні стосунки вже давно вийшли за межі суто робочих, а якщо бути точніше – вони ніколи не були суто робочими.

За спогадами викладачів Олега з Канівського училища культури, він майже одразу поклав око на найскромнішу дівчину на курсі – Таю Сватко. Саме так насправді звуть Таюне. Подейкують, пара одружилася ще в молодості, і з тих самих часів вони нерозлучні. Доводять це часті обійми Винника і Таюне на публіці – хоч і обережні, але далеко не дружнього характеру. Крім того, артист присвятив коханій пісню “Тай-Тай”.

Таюне показала свою позашлюбну дочку не від Олега Винника
Таюне без Олега Винника вийшла на сцену в ефектному образі

Нещодавно таємна дружина Олега дала інтерв’ю, у якому зізналася – розпочинає сольну кар’єру. Писати свій перший дебютний альбом їй, звісно, допомагає Винник. Ба більше, це саме він підштовхнув її до того, щоб стати самостійною виконавицею. До того ж слухачів у неї достатньо.

Днями Таюне сольно виступила на церемонії нагородження премії “Українська пісня року”, куди прийшла в доволі ефектному образі – шкіряній спідниці вище коліна, блузі в колір, високих чоботах та з фірмовою зачіскою у вигляді голівудських локонів.

Таюне вийшла в люди без повелителя вовчиць в шкіряній спідниці вище коліна
Таюне вийшла в люди без повелителя вовчиць в шкіряній спідниці вище коліна
Таюне вийшла на сцену в ефектному образі
Таюне вийшла на сцену в ефектному образі

Дивлячись на Таїсію, важко повірити в те, що їй вже 48 – виглядає вона наче дівчинка. А з усіма перипетіями особистого життя Олега Винника знайомтеся на YouTube-каналі “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини