Поки Оксана Марченко втрачає статки і Медведчука, її невістка хизується елітним життям: не до сімейних проблем

Кілька років тому сімейство Віктора Медведчука та Оксани Марченко поповнилося новим членом. Старший син телеведучої Богдан одружився. Його молода наречена виявилася неймовірною красунею, яка полонила серця користувачів мережі з першого погляду.

Поки Оксана Марченко втрачає статки і Медведчука, її невістка хизується елітним життям

Невістка Оксани Марченко показала, як танцює на пілоні
Поки Оксана Марченко втрачає статки і Медведчука, її невістка хизується елітним життям

Весілля було дуже гучним та розкішним, і привернуло увагу української преси. А вже менше, ніж через рік, аудиторія дізналася прекрасну новину — Оксана Марченко вперше стала бабусею. Її невістка Катерина народила хлопчика, якого назвали на честь Віктора Медведчука.

З кінця зими у зіркової родини великі проблеми. У Оксани Марченко конфіскували майже всю нерухомість та майно, а Віктор Медведчук був затриманий співробітниками СБУ. І поки знаменитість намагається врятувати свої статки, а також коханого чоловіка, її зіркова невістка хизується в соціальній мережі Instagram елітним відпочинком, абсолютно незважаючи на те, що відбувається навкруги.

Поки Оксана Марченко втрачає статки і Медведчука, її невістка хизується елітним життям. Скріншоти особистої сторінки блогерки

Час від часу вона публікує номери карток, які проводять збори на допомогу тим чи іншим постраждалим, але здебільшого Катерина не висвітлює ні проблем в Україні, ні проблем у її родині, про які говорять навкруги.

Судячи з усього, Катерина на даний момент знаходиться за кордоном. А її фотографії біля басейну свідчать про те, що дівчина обрала у якості прихистку теплу Україну.

Схожі новини