46-річна Марічка Падалко показала, як виглядає при світлі свічки: така ж розкішна, як і у студії ТСН

Окрім того, що Марічка Падалко стала частиною життя майже кожного українця, адже регулярно з’являється на екранах, аби розповісти останні новини, зірка для багатьох є кумиром. У своїй 46 років журналістка має неймовірну фізичну форму, яскраво зовнішність та неперевершений стиль.

Ба більше, телеведучій вдається поєднувати догляд за собою з материнством та кар’єрою, яка вимагає неабияких зусиль.

Марічка Падалко показала, як виглядає при світлі свічки і вразила вродою

У Єгора Соболєва знайшлася донька не від Марічки Падалко
Марічка Падалко показала, як виглядає при світлі свічки і вразила вродою

І хоча шанувальники вже звикли до того, що Марічка Падалко завжди виглядає так, ніби зійшла з обкладинки глянцю, вони не припиняють дивуватися її вроді.

Так, нещодавно зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадр, який зробила при світлі свічки, адже як і більшість українців Марічка Падалко залишилася без електроенергії. Що дійсно вражає — навіть при поганому та невигідному освітленні знаменитість виглядає елегантно та доглянуто.

Варто відмітити, що більшість жінок не наважилися б ні фографуватися при такому освітленні, ні тим паче викладати подібні знімки в Instagram. Однак, Марічка Падалко володіє як впевненість в собі, так і її плодами.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Марічка Падалко та її чоловік Народний депутат України Єгор Соболєв залишилися в Україні. Зокрема зірка продовжує працювати на телебаченні, а її благовірний захищає країну в лавах територіальної оборони.

Популярне зараз

Схожі новини