Юрій Ткач з “Кварталу 95” показав як проводить час з родиною

Що що, а жити дружно і весело Ткачі вміють.

Український комік та актор студії “Квартал 95” активно веде сторінку у мережі Instagram, де ділиться подробицями особистого та професійного життя.

Днями комік опублікував нову світлину, на якій вони з родиною вирішили покататися на роликах у одному зі столичних розважальних комплексів. У підписі до фото Юрій Ткач подякував доньці за те, що вона змусила зіркового татка вперше стати на ролики. Родина Юрія Ткача не забула і про правила безпеки, тому одягла захист.

Прихильники актора зауважили, що він схуд вже від того, що став на ролики. Вони похвалили родину і відмітили, що родина Ткача випромінює щастя і позитивну енергетику. Не забули підписники поцікавитися деякими моментами з улюбленого серіалу “Одного разу під Полтавою”. Зокрема глядачів зацікавило чому у серіалі головний герой звертається до кума на “Ви”, якщо там прийнято звернення на “Ти”.

На додачу до цього актор поділився відео як його дружина катається на роликах. Підпис під відео вселяє надію, адже закликає вірити у своїх рідних та близьких.

Фанати відмітили, що Ткачі дуже позитивна родина і зізнались у тому, що дуже їх люблять.

Раніше Юрій Ткач поділився з прихильниками кумедним відео, на якому, за словами гумориста, родина застряла на цілу годину. У підписі актор подякував дружині Вікторії за можливість так весело витратити час.

Прихильники похвалили родинний креатив і відмітили, що особливо круто вийшла донька Ткачів. також прихильники посміялися разом з родиною і цим підняли собі настрій.

Що ж, Юрій Ткач і сам не сумує, і родині не дає нудьгувати у такий непростий час.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини