Віктор Павлік показав, як з’їздив до сина на могилу: тугу за дитиною не вгамувала навіть нова сім’я

2 роки тому у сім’ї Віктора Франковича сталося велике горе: помер його молодший син Павло. Подія була неймовірно важкою для зіркового батька і від смерті свого спадкоємця артист не може оговтатися досі.

Віктор Павлік показав, як з’їздив на могилу до сина Павла

Павло Павлік з батьком
Віктор Павлік показав, як з’їздив на могилу до сина Павла

Так, на той час наймолодший спадкоємець зірки боровся з саркомою хребта. Хлопець пройшов через 18 хіміотерапії, пересувався на інвалідному візку і, врешті-решт, прийняв рішення, що більше не хоче боротися і обирає піти на той світ.

На момент смерті дитини Віктор Франкович вже був як декілька місяців розписаним зі своєю новою дружиною. Декілька років Віктор Павлік не міг одружитися з Катериною через страждання свого сина, який мав сильну потребу у родині. А вже взимку стало відомо, що нова обраниця музиканта готується подарувати йому дитину. Через рік після кончини Павла у Віктора Франковича з’явився син Михайло.

Втім, про свого сина Віктор Франкович не забуває навіть у найщасливіші моменти свого життя. Батько не забуває про своє горе і постійно відвідує могилу сина. Так, нещодавно Віктор Павлік знову показав, як виглядає місце, де похований його Павло.

Віктор Павлік показав, як з’їздив на могилу до сина Павла

Музикант підготував ялинку та відвіз її до Павла. Також на могилі можна помітити дві лампадки.

Нагадуємо, що минулого року Віктор Франкович та Катерина Репяхова змусили матір Павла Ларису Созаєву відмовитися від її квартири, в якій вона жила з сином. Раніше музикант обіцяв колишній дружині, що вона зможе залишитися у приміщенні, де колись жив її син і де знаходиться його кімната.

Схожі новини