Володимир Дантес розповів, як вони з Надею Дорофєєвою планують зустрічати Новий рік  

Володимир Дантес може дозволити собі відпочинок закордоном, проте цього року артист обрав інший варіант для святкування

Карантин в Україні вплинув на всіх. Навіть зіркам довелося змінити плани щодо святкування Нового року. Якщо раніше селебріті намагалися поїхали на канікули закордон, то зараз більшість лишається відзначати 2021 рік вдома. Часто після зйомок новорічних передач багато хто відправлявся на острови на ретрит, проте цього року вибір більшості – наші рідні Карпати.

Володимир Дантес чи не один з перших поділився новиною про те, де буде святкувати Новий рік.

Співак бачить своє ідеальне свято так: родиною зберуться за пишним столом, а потім будуть веселитися, запросять друзів, будуть ходити по сусідах.

На зйомках святкової шоу-програми

А ось якихось магічних ритуалів Дантес дотримуватися не буде. Артист розповідає, що минулого року як раз-таки вирішив випробувати, як подіє на майбутній рік дотримання обрядів, пов’язаних з пануючим символом року.

Нагадуємо, за китайським календарем 2020 рік – рік Щура. Наступний, 2021 – Бика.

Володимир розповідає, що він спеціально вдягнув колір, що відповідає за гороскопом Щуру, загадував бажання і писав його на папірці, а потім спалював. Проте, це зовсім не допомогло артисту у справах та проектах цього року. Дантес скаржиться, що рік пройшов майже безуспішно.

Співак помітив закономірність: чим простіше за одягом та антуражем він зустрічав новий рік, тим кращим він був. Цього ж разу, він також не планує влаштовувати непомірного гуляння, а хоче спокійно відсвяткувати з родиною.

Артист також поділився дитячими спогадами. Як виявилося, не всі свята було заведено відзначати у родині Володимира. Зокрема, День святого Миколая. Про це свято і його традиції Дантес дізнався вже у дорослому віці.

Жартуючи, співак зазначив, що можливо батьки спеціально не казали йому про існування Миколая. Володимир припускає, що у родині таким чином намагалися зекономити гроші. Проте, його теорія – геть не серйозна. Артист навпаки радіє, що сучасні діти мають можливість двічі на свята отримувати приємні подарунки.

Чи чекають на поповнення у родині саме подружжя – невідомо. Зіркове подружжя таємниць не розкриває.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини