Настав зірковий час: у скільки років стали відомими Маша Єфросиніна, Могилевська та Оля Полякова

Українські зірки – це прості люди, які так само мріють, ставлять перед собою цілі, хочуть досягати все нових і нових вершин. Вони свого часу теж не були відомими, як і всі ми. Та одного разу фортуна до них усміхнула так широко, як вони, мабуть, навіть і не очікували. З якогось моменту прості жінки та чоловіки, які займалися улюбленою та часом важкою справою, стали знаменитими на цілу країну та за її межі. Як зірки прийшли до впізнаваності – читайте далі в матеріалі.

Маша Єфросиніна

Українська знаменита телеведуча, яку знають не тільки в нас, а і за кордоном Маша Єфросиніна стала популярною дуже рано. Вони приїхала із Криму підкорювати столицю – Київ. Тоді вона вступила в університет, але якось прийшла на Новий канал, і там почалася її історія успіху. Вона стала ведучою Підйому. Її почали впізнавати, пам’ятає зірка ніби вчора, у маршрутці, коли вона їхала на роботу.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

Наталія Могилевська

Популярна українська співачка Наталія Могилевська по завершенню училища почала працювати в київському театрі. Доля її звела із легендарною знаменитістю – Юрієм Рибчинським. Під його протекцією вона почала свою сольну кар’єру. Один за одним альбоми та кропітка праця призвели до неабиякого успіху.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Ольга Полякова

Ольга Полякова завжди прагнула успіху світового рівня. Вона з юних років займалася музикою, фахово вчилася. Свого часу жінка вийшла заміж за дуже багато чоловіка, з яким вона разом і досі. Він її показував на всіх світських заходах, там вона стала популярною, а згодом здобула слави всеукраїнського та навіть світового масштабу.

Ольга Полякова
Ольга Полякова

Схожі новини