Злата Огнєвіч заговорила про роман з Євгеном Клопотенко і вразила зізнанням про стосунки з ним: “Женю обожнюю”

Коли глядачі дізналися, що екс-холостячка Злата Огнєвіч спілкується з шеф-кухарем Євгеном Клопотенко, мережею одразу розповсюдилися чутки про можливий роман. Тим паче, що обидва, за офіційною версією, вільні люди, а отже їхнє серце відкрите для нових стосунків та кохання. Втім, ні співачка, ні кулінар не підтверджували даних чуток. Усе найцікавіше Злата приберегла для інтерв’ю.

Злата Огнєвіч розповіла про свої стосунки з Євгеном Клопотенко

Євген Клопотенко відверто проявляє симпатію до Злати Огнєвіч
Злата Огнєвіч заговорила про роман з Євгеном Клопотенко

Днями Огнєвіч поспілкувалася з журналістами програми “Життя відомих людей”, і вперше розповіла, що ж насправді відбувається між нею та Євгеном. Як з’ясувалося, зірки міцно дружать, і, ба більше, кулінар став великою підтримкою для артистки у важкі для неї часи.

Про роман мови поки що не йде, хоча молоді люди можуть просто не робити стосунки публічними, як це зазвичай стається в шоу-бізнесі. Втім, Злата не втрималася і заявила, що та жінка, яка тій жінці, яка пов’яже своє життя з Євгеном дуже пощастить.

“Коли мені було важко, він мені морально допомагав, і мене морально підтримував. Після моїх там особистих драм в житті, він знайшов потрібні слова, які полегшили мій стан. В нас дуже дружні стосунки. Я Женю обожнюю, його талант, оцю його сонячність, відкритість душі. Ще він дуже кльово, смачно готує. Його дружині або дівчині, просто, ну просто пощастить!”

Також Злата додала, що має абсолютно точне уявлення, в яких стосунках на даний момент хоче перебувати, а тому їй дуже важко знайти собі партнера. Ба більше, співачка підкреслила, що раніше романів такої якості в неї і не було, тож пошуки другої половинки дійсно ускладнені.

Схожі новини