Олексій Арестович показав новонароджену дівчинку та приймає привітання з поповненням: як назвали дочку?

Як відомо, Олексій Арестович є багатодітним батьком. Зірка виховує у шлюбі з дружиною Анастасією сина Олександра та доньок Вероніку та Аеліту. Своїм особистим життям та досвідом батьківства зірка ділиться вкрай рідко. Аналітик то поділиться дитячим малюнком, то розповість смішну історію, але на більше шанувальникам годі й розраховувати.

Олексій Арестович поділився знімком з новонародженою дівчинкою

Зважаючи на той факт, що благовірна Олексія — не медійна особистість, їй не складало б особливих зусиль приховати свою вагітність від фанатів чоловіка. А тому свіжа публікація Арестовича наробила багато гаміру в мережі.

Так, нещодавно блогер оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram знімок, на якому постав з новонародженою дівчинкою на руках. Обличчя крихітної принцеси він не показав, тож користувачі мережі побачили лише голову та ручки крихітки, яка була загорнута в пелюшки.

У дописі до публікації знаменитість розповів, що маленька українку йому дали потримати на руках, а назвали її Софією.

Користувачі мережі помітно розгубилися, адже одні почали вітати Олексія як вчетверте батька, інші ж взялися розпитувати, чий це малюк, аби уникнути незручної ситуації.

Олексій Арестович поділився знімком з новонародженою дівчинкою

Не обійшлося і без жартів. Наприклад, деякі підписники запитали в Арестовича, чи раптом Софії не 2-3 тижні, посилаючись на відео про військового аналітика, які раніше були популярними в мережі.

Герой нашої статті поки що не коментує появу Софії на своєму акаунті. Цілком імовірно, що дитина може не мати ніякого родинного зв’язку з чоловіком, але з іншої сторони є велика вірогідність, що це його рідна донька

Схожі новини