Розлучення не за горами: 73-річна Алла Пугачова та Максим Галкін знову потрапили у любовний трикутник?

Навколо стосунків колись молодого Максима Галкіна та двічі старшої за нього Алли Пугачової ходила неймовірна кількість чуток. Гумориста називали “альфонсом” та “полювальником за скарбами”, а Аллі Борисівні приписували неадекватне сприйняття реальності стосунків з чоловіком.

Алла Пугачова прийняла в сім'ю дітей, яких Максиму Галкіну народила інша жінка
Алла Пугачова та Максим Галкін імовірно потрапили у любовний трикутник

Однак, роки минали, а а пророкування щодо цього шлюбу не збувалися. Ба більше, через 10 років Максим та Алла стали щасливими батьками двійнят, які увесь цей час росли у атмосфері любові та гармонії.

Алла Пугачова та Максим Галкін імовірно потрапили у любовний трикутник

Після 2022 року навколо подружжя знову почали з’являтися скандальні новини. Російські ЗМІ те й діло намагалися приписати парі якісь проблеми, негаразди та нещастя. Але усе це спростовувалося коміком.

Нещодавно Олена Міро також вирішила долучитися до теми шлюбного життя Примадонни і заявила, що пара незабаром може розлучитися.

Мовляв, через 20 років у їхні стосунки знову увірвався Філіп Кіркоров. Який, до речі, нещодавно здивував фанатів раптовою зміною стилю — поп-король став блондином.

“Сміливо припущу, що Алла, можливо, ось-ось звільниться. Старе кохання не іржавіє. Пам’ятаєте, як у Бена і Дженніфер все склалося? Ось і Алка з Філіпом, можливо, возз’єднається. А для цього, звичайно, потрібен новий образ”

Але жодних причин так думати у журналістки немає, адже вона лише поділилася здогадкою, ніяким чином її не аргументувавши.

Нагадуємо, що Максим Галкін почав спілкуватися з Аллою Пугачовою, коли вона була заміжнею. У шлюбі Філіп Бедросович та Алла Борисівна пробули близько 10 років. Спільних дітей у них не було. А наприкінці цього союзу співак неодноразово оскандалився через плітки про його роман з Анастасією Стоцькою. У співачки народився син, який виявився повною копією поп-короля, тож ці чутки досі не вщухають.

Схожі новини