“Це наша історія”: Тіна Кароль поділилася, які почуття спалахнули до Дана Балана – щирі та непідробні емоції

Особисте життя Тіни Кароль завжди хвилювало багатьох ЗМІ та прихильників її творчості. Після смерті чоловіка Євгена Огіра співачка повністю пройнялася своїм станом та поринула з головою в роботу. Свої чуттєві пісні присвячувала саме коханому. Час, на жаль, не повернути. Треба намагатися далі будувати щасливе майбутнє з новою людиною.

Суддівство на “Голосі країни” подарувало артистці таку можливість. Дан Балан – чоловік з неабиякою харизмою, співочими даними та манерами, що дуже імпонує нашій героїні. Їхні погляди, обійми, подарунки, розмови – завжди демонстрували, що між ними не просто дружба. Неодноразово молдовський музикант показував, що Тіна Кароль могла стати тією самою дамою його серця.

Тіна Кароль та Дан Балан
Тіна Кароль та Дан Балан

Проте чутки про свій роман пара ані підтверджувала, ані заперечувала, але співачка все ж перервала мовчання та розповіла всю правду.

Продюсер шоу Володимир Завадюк заявив, що історія між Даном та Тіною була несправжньою, наче синтетично створена. Жінка відповіла, що нав’язати кохання неможливо і флірт не можна назвати обманом. Вони були повністю щирими й це їхня історія, а як складеться далі – життя покаже.

Цікавого розвитку подій віддані прихильники пари не дочекалися. Тіна Кароль не ділиться своїм потаємним, тому в її Instagram світлин з Даном Балом точно не побачити. Зараз зірка активно допомагає Україні, аби наблизити її до перемоги, збирає кошти на потреби ЗСУ та всім постраждалим від війни, але зі співаком її більше не бачив ніхто.

Схожі новини