Привітання Володимира Зеленського з Днем Незалежності України: “Вільний народе незалежної країни” (Відео)

Сьогодні, 24.08.2023 Україна відзначає свій 32-й рік незалежності. І цей рік є переломним, важливим, складним, страшним та водночас сміливим, відважним та єдиним.

Вже півтора року кожен українець щовечора чекає звернення від президента, адже саме там він каже неймовірно потрібні і важливі слова. Володимир Зеленський привчив народ з нетерпінням чекати нових фактів про війну, про пройдений день і його наслідки кожного дня.

Це єдиний президент, який вибудував настільки міцну і щиру комунікацію з народом. І сьогоднішній день не став виключенням. Володимир вже встиг по-особливому звернутися до кожного з нас зі словами подяки та привітати з Днем Незалежності України.

“Свято сильних людей. Свято гідних. Свято рівних. Українців та українок. Усіх в усій нашій державі. Це цінність для кожного з нас, і за це ми боремось” – звернувся пан президент до українців.

Насправді це звернення і привітання є неймовірно особливим, адже Володимир виділив всіх, як окремо, так і разом, оскільки кожна людина важлива для нього, її життя в вільній державі – це і є сенс боротьби з ворогом. І саме нам, сильним і вільним духом людям, президент присвятив свої щирі вітання.

Звісно, пан Зеленський виділив окремі професії, які найбільше за всіх розуміють, що таке фронт, боротьба, любов до рідної землі, сміливість і готовність віддати своє життя – це наші воїни, електрики, лікарі та інші важливі люди.

“Важливий кожен, хто робить так, аби це слово могло бути сказаним і почутим. Хто забезпечує в країні зв’язок, зв’язок між людьми і це більше, ніж просто комунікація, це зв’язок із життям” – заявив Володимир.

Незалежна Україна
Привітання Володимира Зеленського з Днем Незалежності України

Також президент України подякував загиблим героям, які віддали своє життя заради свободи нашої української землі. Він виділив якості, які бачить в очах наших захисників

“Броня людяності, броня щирості”

Також пан президент не забув і про сміливі досягнення українських дітей, які збирають гроші на допомогу ЗСУ, які відважно живуть та навчаються в Україні під час тривог, ракетних обстрілів та вибухів.

Звісно, подяка пана президента дійшла й до матерів та батьків кожного українського воїна. І до тих матерів, які оберігають своїх дітей і були вимушені виїхати за кордон на невідомий термін.

А ще артистам, волонтерам, культурним діячам, спортсменам, простим жителям, які не тікають і терплять все, адже це вже подвиг. Всім тим, хто щодня працює і тримає на рівні економіку, всім тим, хто просинається і засинає в Незалежній Україні.

Володимир Зеленський дивиться у світле майбутнє
Володимир Зеленський дивиться у світле майбуинє України

А всі ми, без виключення маємо щиро подякувати нашому сміливому і відважному президенту, який з перших днів повномасштабної війни бореться за нас, не боїться казати правду у вічі тим, хто юлить чи боїться нашого ворога. Пан Зеленський найкращий і найсміливіший президент за всю історію незалежної України. І ми маємо цінувати це.

Схожі статті

Ідеальний відпочинок на Черкащині, про який досі мовчить Андрій Бєдняков: чим унікальний Буцький каньйон?

Україна – це країна сюрпризів та справжніх природних скарбів. Вона має в собі стільки незвіданих вершин, озер, гір, морів та краєвидів, що навіть страшно уявити. І з кожним роком велич та краса України росте.

Українська Венеція – це реальність: місто Вилкове, яке перенесе вас у Європу – Антон Птушкін ще не був там

Україна ніколи не припинить дивувати своїми краєвидами і таємницями. напевно й життя не вистачить, аби об'їздити всі місця та локації, якими багата наша країна. І це насправді диво якесь.

Містичне озеро з привидами, яке перенесе вас у таємний світ: Дмитро Комаров про це не розповідав

Україна давно славиться своїми цікавими місцями, вони бувають гарні, загадкові, такі, від яких можна затамувати подих і навпаки дуже спокійними та незвіданими. В цьому й є особливість нашої країни – вона унікальна.

Місце, яке переносить в іншу реальність України: в чому магія Синевиру, про яку не розповідала Леся Нікітюк

Україна з давніх давен славиться своїми неймовірними краєвидами та родючістю. Саме через це на території нашої країни було стільки війн, і одна з них досі триває, на жаль.

Місце сили та енергії в серці України: краєвиди Бакоти, про які не розповідала Настя Коротка

Україна дуже багата на неймовірно красиві краєвиди та дуже таємні місця для відпочинку, про які взагалі ніхто не чув. Але це й не дивно, адже ми ніколи не вивчали історію рідного краю.

Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Український Ніагарський водоспад – це реальність: історія водоспаду Бурбун, яку не розповідав Антон Птушкін

Україна – це неймовірна країна, яка вміщує в собі все: чудовий народ, нереальні краєвиди, високий рівень виробництва в усіх сферах життя, гарно розвинену медицину, індустрію краси та багато чого іншого.

Реальна мрія українських Барбі: історія рожевого озера, яку не розповідав навіть Андрій Бєдняков

Наша Україна – це країна, яка славиться неймовірною родючістю, але все це не закінчується на соняшниках, вугіллі, овочах, фруктах та різних простих і речей, що необхідні нам для виживання та для експорту в інші країни світу. А ще й неймовірними красотами.

Українська пустеля – це реальність: історія Олешківських пісків, яку не розповідав навіть Дмитро Комаров

Україна – це неймовірна красива країна, яка має неймовірну кількість локацій та місць, від яких перехоплює подих. Але, на жаль, ми мало що знаємо про них. А насправді, відпочити в рідній країні можна не гірше, ніж за кордоном.