Печінку будете готувати виключно так: рецепт божественних котлеток з величезним набором корисних речовин

Печінкові котлети — це страва, яка дійсно дуже недооцінена, але має право не тільки на те, щоб побувати на вашому столі, але й стати улюбленою стравою.

Печінка — це найкорисніший субпродукт. Вона містить в собі неймовірну кількість вітамінів, мінералів, жирних кислот, білків, тощо. Її харчова цінність настільки висока, що здебільшого людство просто адаптувало її до різних страв, адже проігнорувати такий скарб просто злочин.

Але за довгі століття кулінарні традиції настільки розвинулися, що до нашого вибору є багато страв з печінки, які виходять дійсно смачними. Чого тільки вартий печінковий паштет, який завжди займає велику частину полиць у магазинах. А домашній печінковий паштет — це справжній делікатес, від якого неможливо відірватися.

Але ми пропонуємо вам зробити печінкові котлети. Зовсім не дивно, якщо ви їх ніколи не коштували, адже печінка взагалі часто не користується популярністю в багатьох сім’ях, і якщо готується, то з підливкою, як доповнення до іншої страви.

Інгредієнти

  • печінка куряча — 500-600 г;
  • яйця — 2 шт.;
  • цибуля — 1 шт.;
  • пшоняне борошно — 2-3 ст.л.;
  • сіль;
  • перець чорний мелений — до свого смаку

Як приготувати неймовірні печінкові котлети

Заморожено печінку необхідно підготувати до приготування. Обов’язково подбайте про те, щоб на печінці не залишилося жодної плівки чи середи в жовчі, і наш ваш експеримент буде повністю зруйнований. Усі ці елементи надаватимуть гіркоти.

Помийте та подрібніть її на маленькі шматочки. Має вийти такий собі рубаний фарш.

Рецепт приготування печінкових котлет з овочами
Рецепт приготування печінкових котлет

Цибулю подрібніть та змішайте печінкою, яйцями та борошном.
Посоліть та поперчіть за смаком.

Цибулі не шкодуйте, адже вона додасть не тільки дуже хорошого смаку та аромату, але і зробить котлети більш пухкими та пишними.

Котлети з курячих шлунків
Котлети з курячої печінки 

З отриманого фаршу сформуйте котлети. За бажанням зробіть паніровку з сухарів чи простого борошна. Далі обсмажте їх на сковороді з розігрітою олією на маленькому вогні по 3 хвилини з кожного боку.

Подавати у гарячому вигляді з гарніром та будь-якими соусами. Сміливо посипати зеленню та здобріть сметаною.

Схожі статті

Без м’яса, а такі смачні! Пісні голубці з рисом по-буковинськи – родина уплітає їх швидше, ніж класичні

Сьогодні ми розкриємо вам секрет приготування нереально смачних, пісних голубців за старовинним буковинським рецептом. Ця страва аніскілечки не поступається класичному варіанту з м'ясом.