Неділя, 16 Травня, 2021

Ти можеш бути, як він

Сьогодні весь християнський світ надихається історією життя Ісаака Єна Шарбаха. Глибока віра, нестримне бажання служіння іншим і незбагненна любов до краси зробили його молодим чоловіком, вартим до наслідування.

Зараз йому було би 22 роки. Його нема серед нас.  Ісаак Шарбах на крилах ангела відлетів у засвіти 1 серпня 2020року, коли трагічно загинув в аварії неподалік свого дому в Меріленді.

Ісаак був одним із дев’яти дітей Альберта Шарбаха, настоятеля у парафії Гора Кальварія та Ебі Шарбах, яка працює в інституті GIVEN, керує душпастирською працею в парафії і займається дітьми.

Ісаак з братами і сестрами
Ісаак з братами і сестрами

Після того, як Ісаака не стало, батько знайшов його щоденник, з якого оприлюднив деякі записи. Те, що писав 16-річний хлопець, як сприймав світ, відчував зв’язок з Богом, як молився, просто вражає: “Я Твоє знаряддя, Боже, схиляюся покірно перед Твоєю славою. Ховаюся в Твоєму світлі, Боже, і все, що я можу зробити, — це славити Тебе. Боже, допоможи мені очиститися від усього марного. Прийди, о Боже! Наповни мій розум, надихни моє серце. Вчини, щоб я служив тобі цілковито; нехай усе, що я роблю, променіє Твоєю любов’ю, надією і миром. Отче, вчини, щоб моє убоге “я” було помешканням для Твоєї слави, Твого Духа. Амінь”.

Ісаак був прислужником у приході
Ісаак був прислужником у приході

Багато людей тепер згадують як зустріч і спілкування з Ісааком вплинула, а часом й змінила їхнє життя. Джозеф Ґілл, диякон у Католицькій спільноті Південного Балтимору, де Ісаак служив міністрантом (прислужником), говорить про нього, як про святого:“… найбільша радість у житті священника — зустріч із живими святими: людьми молодими і старими, чия святість надихає мене і світ…”. За словами Клея Бонема, вчителя релігії та керівника душпастирства в університетському містечку в Mount St.Joseph, “хлопець був дуже талановитий, але ніколи — напоказ. Просто був тихо надзвичайний”.

Ісаак мав талант художника
Ісаак мав талант художника

Восени цього року Ісаак планував розпочати останній рік навчання на подвійному курсі — мистецтва і класики в Девідсон коледжі в Північній Кароліні. Був активним членом душпастирства в католицькому студмістечку й за власною ініціативою почав збирати кошти на будівництво каплиці Поклоніння Пресвятим Дарам в пресвітеріанському коледжі.

Ісаак єднався з Богом і через творчість. Ще одним його талантом було писати картини й ікони. За його визначенням, розуміння краси дає тісний зв’язок з Богом, тому, що Бог є краса.

Пресвята Богородиця, написана Ісааком
Пресвята Богородиця, написана Ісааком

Наступний запис щоденника розповідає нам про те, як Ісаак розумів любов до іншої людини: «Це цінувати красу людини. Це означає бачити в ній Христа і поклонятися Йому».

Гарний приклад родини, віра у Бога зробили Ісаака всесторонньою особистістю, багатою на талант, з гарячим бажанням служіння, гармонійною і прекрасною. Ми не знаємо, чому Бог забрав його так скоро. Можливо, він за прикладом Христа, мав блиснути, щоб його життєву поставу побачили враз усі і багато хто захотів наслідувати. Це для нас назавжди залишиться таємницею. Хай спочиває у мирі.

Родина Ісаака Єна Шарбаха
Родина Ісаака Єна Шарбаха

Поділіться статтею

Жінка вибрала лотерейний квиток і тепер має довести, що саме вона його придбала

Звичайна жінка виграла в лотерею 26 мільйонів доларів і випадково випрала білет: чи отримає вона джекпот?

Іноді неуважність може зруйнувати життя та знищити шанс один на 26 мільйонів.
Кефаль, яку зараз розшукують, щоб зняти з неї обручку

Подружжя з’ясувало, що символ їхнього кохання знаходиться у рибки і тепер допікає тварині у водоймі

Австралійське подружжя дізналися, що їхня прикраса знаходиться на бідолашній кефалі, яка мирно собі плаває та живе.
Потап та Настя Каменських

Ніякої річниці весілля не буде: Настя Каменських заявила, що не збирається святкувати і пояснила чому

Нещодавно Настя Каменських заявила, що буде гучно святкувати кожну річницю весілля з Потапом. Втім, її плани раптово змінилися.
Квітка Таюне

Таємна дружина Олега Винника отримала розкішний букет білих троянд та похизувалася ним перед публікою

Від кого Квітка Таюне отримала настільки розкішний букет? Невже від Олега?
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Олександр Еллерт не поспішає одружуватись на Ксенії Мішиній: екс-холостячка отримала прозору відповідь

Ксенія Мішина напряму запитала Олександра Еллерта про дату їхнього весілля і отримала відповідь

Популярне

Останні новини