Рецепт пишного омлету без соди, щоб не осідав: можна готувати в духовці і на сковорідці. 5 кроків

Приготувати смачний сніданок – це дуже важливо, адже саме сніданок стає першою їжею дня. Від нього багато що залежить. Важливо, аби сніданок був і смачним, і корисним, і поживним, і ситним. Багато є різних варіацій, а ми на цей раз пропонуємо вам приготувати легкий та ніжний омлет.

Що потрібно для приготування ніжного та пухкого омлету?

Дев’яносто мілілітрів молока

Три курячі яйця

Сіль – за смаком

Рослинна олія – одна столова ложка

Як приготувати ніжний та пухкий омлет?

Яйця розбивайте акуратно: важливо, щоб шкарлупа поділилася на половинки
Яйця розбивайте акуратно: важливо, щоб шкарлупа поділилася на половинки

Перший крок

Спершу потрібно акуратно вбити курячі яйця в миску. Посудину обирайте глибоку та зручну. Збиваємо яйця за допомогою виделки. Важливо, аби все добре між собою змішалося.

Другий крок

Вливаємо до наших яєць молоко. Можете виміряти кількість шкарлупою яєць. Три яйця – три половинки шкарлупи. У три половинки – налийте молоко, а потім його перелийте до миски.

Третій крок

Додаємо сіль до нашої суміші. Окрім неї, можете всипати всього, чого бажаєте: від спецій до якихось додаткових інгредієнтів (овочі, м’ясо, сир тощо)

Четвертий крок

Виливаємо на сковорідку олію. Ставимо пательню на вогонь, розігріваємо.

П’ятий крок

Вам потрібно вилити в сковороду нашу суміш. Усе це будемо смажити на маленькому вогні, аби наша страва не пригоріла (омлет має таку властивість). Готуємо все це впродовж восьми-десяти хвилин.

Щоб омлет добре присмажився зверху і був пишним, потрібно накрити його кришкою і після зняття з вогню залишити накритим ще хвилин на 5. Подавати омлет гарячим.

Схожі новини