Головна страва на святковий стіл – салат Шуба: рецепт королівського оселедця під шубою по-новому

Оселедець під шубою для мільйонів українців і не тільки – смак дитинства, який асоціюється з новорічними святами нарівні з мандаринами і олів'є. Особливої уваги заслуговує рецепт шуби по-новому. Від такої страви будуть у захваті всі гості, а подруги проситимуть розкрити секрети приготування.

Смак оселедця під шубою знайомий кожному. І хоча він простий, адже містить звичні усім продукти, але все одно дуже смачний і заслуговує особливої уваги на святковому столі. Сьогодні пропонуємо спробувати некласичний рецепт. Шуба виглядатиме не менш ефектно, ніж зазвичай, а смакуватиме ще краще.

Список інгредієнтів

Для святкового рецепту оселедець під шубою нам знадобляться такі продукти:

  • 8-10 курячих яєць;
  • солодкий буряк – 2 шт;
  • цибуля – 1 шт;
  • оселедець – 1 шт;
  • часник – 3 зубчики;
  • майонез – 200 г;
  • зелень;
  • вода – 50 мл;
  • оцет 9% – 50 мл;
  • сіль, перець.

Рецепт шуби по-новому

Починаємо приготування королівського оселедця під шубою з відварювання буряка до готовності у шкірочці, яку знімаємо після остигання. Також необхідно зварити усі яйця в круту і, звісно, почистити їх від шкаралупи.

Тепер підготовлені для рецепту шуби яйця обережно розрізаємо вздовж, розкриваємо половинки і розділяємо білки від жовтків. Буряк натираємо на великій тертці, пересипаємо в окрему ємність, трохи підсолюємо та додаємо чайну ложку рослинної олії, перемішуємо. Туди ж всипаємо майонез, знову перемішуємо. Цибулю можна подрібнити ножем, а можна у блендері – чим дрібніше, тим краще. Подрібнену цибулю заливаємо водою і оцтом в рівних пропорціях і залишаємо маринуватися.

Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою
Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою

Кріп або петрушку, в залежності від того, що більше полюбляєте, нарізаємо. Часник пропускаємо через чеснокодавилку. Приступаємо до нарізки оселедця. Одне філе нарізаємо дрібними шматочками, друге – більш крупними. Зайві кісточки прибираємо.

Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою
Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою

Цибулю зціджуємо через сито. Жовтки розминаємо виделкою до однорідності. До ємності з буряком додаємо усі підготовлені продукти – зелень, часник, цибулю, жовтки, дрібно нарізаний оселедець, ретельно перемішуємо.

Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою
Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою

Начиняємо салатом наші яєчні білки, зверху викладаємо великі шматочки риби, можна додатково приперчити меленим чорним перцем.

Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою
Рецепт шуби по-новому: готуємо королівський оселедець під шубою

Наш королівськой оселедець під шубою готовий. Рецепт не залишить перед вами питань, як приготувати шубу, адже це швидко і просто. Смачного!

Схожі статті

Щороку на Великдень готую ряжанку сама за 10 хвилин: нехитрий рецепт, який дістався від бабусі

Ряжанка - це традиційний український кисломолочний напій із насиченим вершковим смаком. Особливо смачною вона виходить домашньою: густою, ніжною, ароматною.

Великодні яйця з цікавими малюнками: знадобляться серветки, яєчний жовток і трішки фантазії

Ці крашанки точно здивують всіх ваших рідних, друзів і знайомих. Такі Великодні яйця можна навіть зробити комусь на подарунок. Адже, це дійсно дуже круто й оригінально.

Скоро буде Паска: Ектор показав, які домашні сосиски можна приготувати до цього свята

Великдень вже скоро! Відчуйте тепло свята, наповнюючи свій дім ароматом свіжоприготованих домашніх сосисок. "МастерШеф" рекомендує рецепт, який легко повторити!

Як пофарбувати яйця на Великдень без “хімії”: додайте це у воду і отримаєте оливкові крашанки

В квітні 2025 року українці святкуватимуть Великдень. Дата свята в цьому році співпадає у католиків та православних християн. До 20 квітня ще є час, але зараз вже можна обрати колір крашанок.

Лушпиння — неактуально: ось як перетворити крашанки у Великдень 2025 на дорогоцінне каміння

Великдень — це свято, яке об'єднує всіх людей. Навіть нерелігійні люди обожнюють його символіку. Наприклад, крашанки. Зазвичай їх фарбують цибулевим лушпинням. Але є безліч цікавіших барвників.

Візьміть ці 2 продукти і крашанки вийдуть насиченими й гарними: і купувати нічого не треба

Фарбування яєчок на Великдень – добра традиція, якої дотримуються в багатьох українських домівках. Пофарбувати крашанки можна за допомогою перевірених продуктів, які є в кожному будинку.