Київстар, Lifecell та Vodafone запровадили корисну послугу для всіх абонентів: це безкоштовно

Компанії провідних мобільних операторів вирішили внести свій вагомий вклад у подальший розвиток українського суспільства. Насправді багато людей постраждало від російських окупантів, і факт залишається фактом – є багато українців та українок, які, наприклад, залишилися на самоті й не знають кому можна висловити свої проблеми та отримати підтримку.

Саме цей факт став поштовхом для створення спеціальної послуги від перерахованих вище мобільних операторів країни. Об’єднавши свої ідеї та зусилля, в Україні з’явилась безкоштовна гаряча лінія, яка може допомогти витягнути українців із тяжкого емоційного стану. Тобто будь-яка людина, яка потребує психологічної допомоги може набрати номер 2345* для абонентів Vodafone та lifecell або +38 (067) 752 23 45 для абонентів Київстар та поговорити з фахівцем.

Мобільні оператори України створили унікальну послугу
Мобільні оператори України створили унікальну послугу

Розмова триває до 1 години, цього часу може здаватися мало, але його достатньо для того, щоб людина висловила все, що на душі та почула поради з вирішення своїх проблем. Зауважимо, що теми для розмов ніхто не обмежує, якщо вас щось турбує, ви можете в будь-який час зателефонувати на гарячу лінію, щоб вам емоційно стало краще і більш зрозуміло, в якому ви стані.

Мобільні оператори України створили безкоштовну гарячу лінію підтримки
Мобільні оператори України створили безкоштовну гарячу лінію підтримки

Також, ви можете бути впевнені, що все те, що ви висловите консультанту, залишиться лише між вами. Ніхто не має права розповсюджувати ваші проблеми та переживання. Найчастіше оператори отримують звернення з таких питань:

  • Почуття тривоги
  • Страх звуків на самоті
  • Проблеми у відносинах з близькими
  • Непорозуміння з коханими
  • Безсоння
  • Підвищена дратівливість та істерики

Тож, цей список необмежений і нагадаємо – звертатися можна з будь-якою проблемою.

Схожі новини