Яблуня дає дрібні та несмачні плоди? 2 підживки, які дадуть рясний та чистий як дзеркало врожай

У залежності від того, як ви подбаєте про дерева в своєму саду в квітні, влітку та восени й отримаєте певний урожай! Щоб 100% мати якісні плоди, слід скористатися цими лайфхаками.

Найпопулярніший фрукт, який садівники полюбляють вирощувати на своєму городі, це яблуня. Напевно, що вона росте у кожному саду, городі чи на дачній ділянці. Але часто трапляється так, що замість щедрого врожаю дерево приносить дрібні та несмачні яблука. Причина цього може полягати у нестачі поживних речовин. Правильне підживлення є основним секретом для отримання здорового й рясного врожаю, який радуватиме вас своєю якістю.

Перше, що варто зробити, — це звернути увагу на органічні добрива. Перегній стане ідеальним вибором для весняного підживлення яблунь. Його внесення сприяє активному росту кореневої системи, що забезпечує дерево всіма необхідними поживними елементами. Вносити перегній потрібно в зону кореневого кола, акуратно змішуючи його з верхнім шаром ґрунту. Це не лише наситить дерево, але й покращить структуру землі, роблячи її пухкішою та сприятливішою для розвитку коріння.

Садівники пояснили, чим обов'язково слід підживити дерева в саду вже в квітні
Садівники пояснили, чим обов’язково слід підживити дерева в саду вже в квітні

Наступним важливим етапом є внесення золи. Цей природний матеріал містить необхідні мікроелементи, які допомагають формувати великі, соковиті та смачні плоди. Золу потрібно розсипати тонким шаром навколо дерева, щоб коріння могло поступово вбирати поживні речовини. Це не лише покращить якість яблук, але й допоможе зміцнити дерево, роблячи його стійкішим до хвороб та шкідників.

Правильне підживлення яблуні може стати вирішальним фактором для досягнення успіху в отриманні якісного та хорошого урожаю. Використовуючи ці натуральні засоби, ви створите ідеальні умови для росту і розвитку ваших дерев. Ваш сад перетвориться на райський куточок, де кожне яблуко стане прикладом для інших городників. А саме того, як і що слід правильно вирощувати. Тож, не гайте часу, вирушайте на свої дачні ділянки вже у квітні й подбайте про свій майбутній урожай!

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.