Вівторок, 2 Березня, 2021

Струнка Настя Каменських зірвалася з дієти: нещасний Потап неабияк розгніваний

Настя Каменських не змогла стриматися на відпочинку та почала поглинати все, що бачить.

Настя Каменських та Потап виступають у дуеті вже більше п’ятнадцяти років. Із цих п’ятнадцяти, Настя Каменських змогла втриматися у рамках понять стандартної краси лише декілька років.

Жорсткий продюсер

Українським глядачам завжди було відомо, що жінка потерпає від зауважень Потапа, щодо зайвої ваги, а скинути її вона змогла лише напередодні весілля з ним. Але Потап заперечує та каже, що любить свою дружину будь яких розмірах.

Усе брехня

Здається саме це є правдою, інакше він би не співпрацював зі співачкою впродовж довгого часу. Адже прихильники та слухачі люблять Настю та приймають.

Нещодавно подружжя відправилося на різдвяні канікули на Мальдіви. Зіркова пара відривається по повній. Закохані, здається,  вирішили поглинути всю морську фауну на узбережжі…

Настя не лякається набрати вагу та накладає у тарілки побільше. І вже отримала перший “комплімент” від Потапа: “мажорка”.

Глузування

Також Потап не змусив себе чекати та згідно своїм традиціям, почав глузувати з дружини: “Дівчино, можна з вами познайомитися? Ой ні, ви так багато жрете, ну вас у баню!”

А Каменських не бере до уваги безглузді жарти чоловіка та не приймає близько до серця. А продовжує наминати раки і креветки.

Тим паче, що Потап постійно над кимось глузує. Йому тільки привід дай!

Що ж сподіваємося, що у Насті записаний наперед план у спортивному залі, бо їй прийдеться добре відпрацювати відпочинок.

А якщо ні, то й не страшно! Адже Настя приваблива і з повними стегнами та пишними грудями, а на її таланті це ніяк не відобразиться.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини