П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Ольга Сумська, Тіна Кароль та інші українські зірки, які потерпають від проблем з зором

Українські зірки відверто зізналися, що теж мають проблеми з зором. Дехто маскується за стильними аксесуарами, а дехто обернув недолік на особливість.

Українські зірки, так само, як і прості українці страждають від проблем з зором. Для них це стало тим ще випробуванням, тож дехто вирішив компенсувати цей недолік стильними аксесуарами. А от дехто вирішив не приховувати поганий зір і зробив цей дефект своєю особливістю.

Так вчинила українська поп-діва і тренер шоу “Голос країни” Тіна Кароль. Про це вона відверто розповіла на першому ефірі 11 сезону вокального проекту. Після виступу одного з членів її команди, психолога Володимира Хоменка, вона настільки була вражена його голосом, що встала і підійшла до нього, щоб зазирнути виконавцеві в очі. Саме тоді Тіна Кароль і зізналася на всю країну, що погано бачить. У співачки короткозорість, тож їй доводиться користуватися контактними лінзами. Крім того через це їй буває важко читати текст з суфлера.

Тіна Кароль зізналася, що має проблеми з зором
Тіна Кароль зізналася, що має проблеми з зором

Погані справи з зором і у народної артистки України Ольги Сумської. Зірка театру і кіно зізналася, що це в неї спадкове. А погано бачив свого часу тато відомої артистки. Улюблена Роксолана не побоялася і розповіла, що зір у неї трішки кращий, ніж у італійської акторки Софі Лорен.

Зазвичай Ольга Сумська носить окуляри, але якщо вона на сцені, то виручають її контактні лінзи. Сама акторка зазнається, що у неї ціла колекція окулярів. Найбільше вона віддає перевагу тонким оправам, які їй дуже личать.

Ольга Сумська через поганий зір теж носить окуляри
Ольга Сумська через поганий зір теж носить окуляри

Страждає через поганий зір і ведуча Маша Єфросиніна. Вона зізналася, що страждає через це ще зі школи. Але тоді їй доводилося носити масивні й не дуже красиві окуляри. Зараз ведуча надає перевагу контактним лінзам, але іноді може дозволити собі одягнути окуляри. А їй у ведучої багато різних.

Маша Єфросиніна потерпає від поганого зору
Маша Єфросиніна потерпає від поганого зору

А от у музиканта Сергія Бабкіна ситуація куди гірша. Через невчасну діагностику чоловік вже втратив 70% зору. Зрозумів музикант, що щось негаразд під час конкурсу “Дивоглядки” популярного розважального шоу “Хто зверху?”. Тоді у Сергія Бабкіна заболіли очі. але він вирішив, що це сталося через напруження.

Проте на цьому неприємності у музиканта не закінчилися. Через кілька днів він зрозумів. що не може прочитати напис на етикетці від шампуню. Попри те, що Сергій Бабкін ніколи не мав проблем з зором, читати дрібні тексти йому ставало дедалі важче. Чоловік півроку відкладав похід до лікаря через карантин, а коли потрапив на прийом, виявилося, що йому треба робити операцію. на лікування музикант збирається до автрії через те. що в Україні немає препаратів для подальшого післяопераційного лікування. Хоча саму операцію йому можуть зробити і тут.

Що ж. далеко не всі зірки можуть похвалитися ідеальним зором. Але те, що вони цього не приховують лише наближають їх до своїх прихильників.

Поділіться статтею

Дан Балан

Дан Балан полишив Тіну Кароль та відгуляв гучне весілля: неймовірної краси наречена і щасливі батьки

Ось і настала черга Дана Балана блиснути на весіллі. Давайте подивимося, хто ж став нареченою і чому воно пройшло без Тіни Кароль.
Ольга Фреймут

Оля Фреймут познайомила фанатів з невідомим членом родини: показала свою молодшу сестру. Чим живе жінка?

Олю Фреймут ми знаємо, як дуже сильну жінку з характером. Проте, поза камерами вона - зовсім інша. Дізнайтеся, які стосунки у зірки з її близькими.
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Вагітна Катерина Репяхова не втрималася та покинула Україну: дружина Віктора Павліка хизується курортами

Катерина Репяхова зараз переживає у житті найбільш хвилюючий період: вона при надії. Її чоловік намагається зробити все, щоб майбутня мама почувалася щасливою.
Легендарні зірки

Ірина Білик, Сергій Лазарєв та ще троє зірок, які змогли стати батьками завдяки науці

Батьківство - це Божий дар. Та не кожному дано почути дзвінкий дитячий сміх вдома. Дехто навіть вдається до послуг сурогатної матері, щоб вирішити цю проблему.
Юрій Горбунов та Катерина Осадча

Юрій Горбунов не втримався та проговорився про доньку: Катя Осадча неспроста з’являлася у кадрі з животиком

Пара Катерини та Юрія Горбунова вважається з тих, з кого можна брати приклад. Діти, кар'єра, бездоганні стосунки. Чи хоче подружжя велику родину? .

Популярне

Останні новини