Андрій Данилко придбав елітне житло у центрі Києва: збирає колекцію з квартир на Хрещатику

Андрій Данилко вирішив придбати елітну нерухомість.

Зірка української естради Андрій Данилко, відомий під творчим псевдонімом Вєрка Сердючка, міцно втримався не тільки в українському шоу-бізнесі: артиста обожнюють по всьому світі. Він об’їздив безліч європейських країн з безкінечними концертними турами. Чоловіка, перевдягненого у жінку, з зіркою на голові, знає кожен.

Зокрема, навіть засвітився у голлівудському комедійному бойовику “Шпигун” за участю Джейсона Стетхема. Жодне весілля не проходить без його хітів, а образ нахабної провідниці ніколи не полишить пам’яті покоління, яке виросло на його піснях та гуморі.

Домівка Вєрки Сердючки

Данилко являється власником розкішних апартаментів не тільки в центрі Києва, але й також за містом. Не дивно, адже артист досить добре заробляє.

Так, в черговому сюжеті програми “Викриття”, журналісти з’ясували, що перед самим Новим роком артист придбав четверту за рахунком елітну квартиру.

Дім, у якому на даний момент проживає артист.

Площа нового житла становить близько ста квадратних метрів.

Будинок знаходиться на Хрещатику.

Вартість

Вартість таких апартаментів становить приблизно  350 000 доларів (вирогідніше за все – набагато більше). Останні ж дві квартири, які артист придбав, обійшлися йому в 1 200 000 доларів.

Варто підкреслити, що Андрій Данилко вже протягом десяти років живе в будинку, який розташований в самому центрі стрлиці України на Хрещатику. За цей час артист встиг придбати у власність майже весь під’їзд, включаючи видову мансарду на останньому поверсі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини