Середа, 3 Березня, 2021

Ведуча “Світського життя” Катерина Осадча вразила шанувальників дивним образом: продовжує епатувати публіку

Катерина Осадча постійно епатує публіку з своїм вбранням, а коли аудиторія звикає, знаходить образи, до яких шанувальники могли бути не готові.

Катя Осадча по праву вважається українською іконою стилю. Це відзначають навіть зарубіжні видання. Так, незвичайний Катін капелюшок у вигляді ворони, що сидить на гілці, був відзначений “Daily Telegraph”, як один з найбільш екстравагантних.

Модель в минулому

Досить короткого часу достатньо, щоб зрозуміти, чим Катерина насправді хотіла займатися. Вік моделі дуже короткий, а по-справжньому великого успіху добиваються одиниці. Замість того, щоб продовжувати мріяти про успіх в моделінгу, не будучи при цьому впевненою, що скоро його досягнеш, вона вибрала – діяти. Тому повернулася додому і спробувала себе на телебаченні, про що мріяла з дитинства. І як показало життя, це було правильне рішення.

Новий аксесуар

Нещодавно Осадча обрала для себе ще один епатажний образ від українського бренду “Бевза”.

“Не перестаю радіти, що українська історія і культура стають натхненням для дизайнерів. Ще один привід пишатися своїми – в рамках NYFW показ “bevza”. Чекаємо на показ о 17:00 за київським часом на сайті bevza.com. А поки приміряю головний убір, що натхненний образом Княгині Ольги! Це таке круте сучасне втілення української історії. Гордість!”, -написала знаменитість.

Так виглядає образ княгині на Катерині Осадчій. Одразу видно, що телеведуа має модельне минуле.

BEVZA

Основні риси бренду Bevza – це простота, чуттєвість і підкреслена акуратність. Чисті і точні лінії, архітектурний крій одягу, монохромні кольори і сміливість дизайну в поєднанні з індивідуальністю є головною особливістю українського бренду.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.
Легендарні зірки

Як виглядало до популярності золоте тріо ведучих “Підйому”: Оля Фреймут, Олександр Педан та Сергій Притула

З чого починався ранок пересічного українця у 2000-х? Звісно, з ранкового шоу. Давайте поглянемо, як виглядали до популярності ведучі "Підйому"?
Володимир Дантес та Надя Дорофеєва

Володимир Дантес відверто розповів про особисті психологічні проблеми: час звертатися до спеціалістів

Володимир вже неодноразово розповідав про цю проблему, але зараз він звернувся з нею до підписників.

Популярне

Останні новини