Вівторок, 20 Квітня, 2021

Олег Винник пригадав сина та зворушливо висловив теплоту батьківських почуттів: “Серце батьківське все знає”

Родина Олега Винника - це справжня тема табу для всіх журналістів. Проте, артист сам, того не помічаючи, завжди дає натяки на свої почуття до рідних.

Олег Винник – справжнє відкриття української естради. Його пісні назавжди лишаються у серці слухачів, а образ співака підкорив не одну жінку-прихильницю. Як і кожен артист, Олег намагається зберігати навколо себе вуаль таємничості та ніколи не розповідає деталей про свою родину.

Фото молодого Олега Винника. Світлину взято на просторах мережі.

Тим не менш, таємниці Винника навпаки викликають все більший інтерес до його персони. Прихильники та журналісти намагаються дістатися правди: про кого ж піклується співак та хто охороняє його побут. Особливо цікава тема стосунків Олега Винника з його дітьми.

Нещодавно серцеїд спровокував нову хвилю дискусії, заспівавши пісню, присвячену батьківським почуттям. Трек називається “На щастя” і він зазвучав у комедії про весілля, де Олег зіграв камео.

Олегу Виннику заради кіномистецтва довелося під час зйомок чергової частини комедії “Скажене весілля” опанувати новий інструмент. Фото взято на просторах мережі.

У композиції артист оспівує батьківські почуття, які переживають найрідніші люди, коли відпускають доньку або сина заміж, а також присвятив слова дітям:

“Молодий із молодою доньку народіть та й сина
Серце батьківське все знає як нелегко відпускати”, – заспівав Олег

Олег Винник співає про батьківські почуття. Кадр взято з комедії “Скажене весілля”

Проте, про своїх дітлахів артист не поспішає розповідати. Вважається, що в Олега є син, який народився у 2004 році. Хлопець займається плаванням та проживає у Німеччині, як колись і сам Винник. Щодо дружини, то все вказує на те, що співак має стосунки зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сватко, яка виступає під псевдонімом Таюне.

Олег Винник публічно натякнув на стосунки з Квіткою Таюне
Олег Винник з дружиною Таїсією Сватко. Фото взято на просторах мережі.

Дізнайтеся про цю пару більше у відео:

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини