Вівторок, 20 Квітня, 2021

Могилевська, Кароль та інші зірки, які не дивлячись на свій статус порпалися у смітнику: гроші не пахнуть

Чи ставалося з вами таке, що ви випадково виконали коштовно річ у смітник, а потім шукали її? З героями статті таке ставалося.

Тіна Кароль

Популярна українська співачка Тіна Кароль зізналася, що її в житті їй доводилося порпатися на смітнику. Про такий свій неприємний досвід зіркова красуня розповіла під час зйомок телешоу “Хто зверху?” на Новому каналі. Однак, як виявилося, співачка не бомжувала і не переживала жахливі злидні. На відчайдушний крок Кароль пішла заради мистецтва. Співачка на столичному сміттєзвалищі знімалася в кліпі. Більше того, ідея вибрати саме таку локацію належала самій артистці. В той час, коли жінка порпалася в смітнику, її знімали різні люди на камери. Щоб додати відеокліпу природності, співачка також не робила грим і зачіску, і постала в кадрі яка є.

Співачка вважає, що кліп вийшов насправді незвичайним. Схоже, що оцінили роботу і шанувальники творчості співачки, адже відеокліп на пісню “Зачем я знаю”, заради якого Кароль і зважилася на такий експеримент, набрав більше п’яти мільйонів переглядів. Люди знайшли в історії відчаю і болю тендітної героїні кожен щось своє.

Павло Зібров

Павло Зібров розповів, що одного разу помилково викинув сміття 350 доларів. Співак вчасно схаменувся та прийнявся пірнати у смітник та перебирати усе сміття з дна, щоб знайти свої гроші. Каже, що тоді навіть мав досвід спілкування з безхатченками, які були впевнені, що Зібров уже нічого там не знайде. Однак співак гроші знайшов і більше такого досвіду не мав.

Наталія Могилевська

Наталя Могилевська віддала своїй свекрусі багато брендових речей та діамантових прикрас. Справа в тому, що жінка мала піти з дітьми на прийом до колишнього президента України Віктора Ющенка. Але одяг був складений у чорні сміттєві пакети. Жінка переплутала та  викинула одяг на сміття. Порпатися було пізно. Одяг та діаманти так і не знайшли.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини