Стало відомо завдяки кому Марічка Падалко стала телеведучою: протекцію зробила дуже впливова жінка

Марічка Падалко - безумовно стала народною ведучою. А чи знали ви, що у неї на початку кар'єри навіть не було профільної освіти?

Хто не знає Марічку Падалко – той взагалі не дивиться телевізор. Ведуча стала справжньою улюбленицею українців, а її професіоналізму можуть позаздрити навіть закордонні журналісти.

Телеведуча Марічка Падалко
Телеведуча Марічка Падалко. Фото взято на просторах мережі.

У кадрі жінка завжди відпрацьовує на 100%: бездоганна дикція, готовність до нестандартних ситуацій, позитивний настрій та добрий гумор роблять її ефіри особливими. Втім, мало хто знає, що жінка навіть не навчала в Україні за спеціальністю тележурналіста.

Що допомогло Марічці стати популярною зіркою телебачення?

Знали ви чи ні, нині популярна ведуча насправді навчалася на лінгвіста. Вона вивчила англійську та німецьку мови. Втім, доля склалася так, що випадок звів її з журналістами.

Марічка Падалко розповіла про свою реабілітацію
Марічка Падалко працює у кадрі студії телеканалу “1+1”. Фото взято на просторах мережі. 

Склалося так, що сусідкою Марічки у 1990-х роках була вже на той час популярна гімнастка з Донецьку Лілія Подкопаєва. Одного разу до спортсменки приїхали журналісти з “Першого національного” – каналу, який тоді дивилася вся країна.

Комунікабельна Падалко познайомилася з представниками медіа та розповіла, що гарно володіє мовами. Це й стало початком співпраці з каналом.

Ви пам’ятаєте, яким було інтернет-покриття у ті роки. Лише одиниці мали доступ до всесвітньої мережі. Пощастило бути такою і Марічці. Саме це і стало основою співпраці з журналістами: дівчина ледь не першою в інтернеті дізнавалася рахунки спортивних матчів і швиденько повідомляла журналістам.

Робота була настільки успішною, що молодій Падалко запропонували практику на телебаченні. Цікаво, що Марічка також проходила журналістську практику за програмою Уряду США заокеаном.

 

реклама

Поділіться статтею

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.
Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Такою 48-річну Оксану Марченко не бачив ніхто: зірка підстриглася під хлопчика і показала результат (Фото)

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала себе з невідомої сторони. Як знаменитість виглядає з чоловічою стрижку, дізнайтеся в нашій статті.

Популярне

Останні новини