Понеділок, 21 Червня, 2021

Поки Аліна Гросу намагалася врятувати шлюб, її екс-чоловік Олександр Комков ображав співачку. Нові деталі

Аліна Гросу розповіла нові деталі розлучення з її першим чоловіком.

Розлучення зовсім юних Аліни Гросу та бізнесмена Олександра Комкова довгий час не давало спокою багатьом цікавим українцям. Як так сталося, що пара не прожила разом навіть і року? Нещодавно співачка відповіла на це питання в інтерв’ю для YouTube-каналу “Слава +”.

Що сталося між молодими людьми?

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Аліна Гросу розповіла про те, що негаразди почалися уже до весілля, яке ледь не зірвалося через їхній конфлікт. Співачка помітила, що коханий взагалі не звертає на неї увагу і всіляко ігнорує її потреби.

Вона підкреслила, що Олександр ніколи її не підтримував, не був для неї другом та не був тією людиною, якій вона могла відкритися. Ситуація була урегульована, і пара таки одружилася. Втім, шлюб протривав недовго. Через деякий час ситуація знову повторилася. Хлопець перестав звертати увагу на дружину, не слухав її, уникав і всіляко показував свою незацікавленість. Тоді стосунки молодого подружжя не витримали і дали серйозну тріщину.

Артистка запевняє, що її новий обранець Роман Полянський серйозно відрізняється від колишнього чоловіка. Він насамперед є для неї другом, якому вона може довіритися. Саме тому й їхні стосунки знаходяться на зовсім іншому рівні.

Аліна Гросу і Олександр Комков
Аліна Гросу і Олександр Комков

Нагадуємо, раніше Аліна Гросу розповідала, що вони розлучилися через те, що Олександр Комков захотів зробити перерву та пішов до жінки набагато старшої за нього самого. Стосунки в них не склалися і хлопець в результаті залишився самотнім. Втім, друзі бізнесмена не підтримують ствердження співачки і запевняють, що зради не було.

Поділіться статтею

Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.
Оля Полякова

Що скаже коханий? Оля Полякова опинилася на руках імпозантного чоловіка і почала загравати на камеру

Суперблондинка не посоромилася та опинилася на руках в іншого чоловіка.

Популярне

Останні новини