Понеділок, 21 Червня, 2021

Каменських про спілкування з екс-дружиною Потапа, у якої вона його і відбила: “У нас немає ніяких відносин”

Настя Каменських щаслива в шлюбі з Потапом, який до неї був одружений на продюсері Ірині Горовій і виховував з нею двох дітей.

Весілля Потапа і Насті одночасно було несподіваним і очікуваним для публіки. Довгий час їх підозрювали в службовому романі. Особливо чутки посилилися після новини про розлучення Олексія Потапенка з Іриною Горовою, причому вже колишнє на той момент подружжя зізналося, що вони не жили разом останні 5 років.

Користувачі мережі засуджували Каменських за те, що вона зруйнувала чужу родину. Втім, як би вони це не заперечували, факт залишається фактом — від Ірини Потап прямо пішов в обійми талановитої красуні по дуету. При цьому екс-дружина гуляла на весіллі солодкої парочки як ні в чому не бувало — їм вдалося не розсваритися і залишитися друзями, навіть не дивлячись на непросту ситуацію.

Весілля Потапа і Насті Каменських
Весілля Потапа і Насті Каменських

Від шлюбу з Горовою у Потапенко залишилося двоє дітей — падчерка Наташа, яка вже виросла і працює в продюсерському центрі MOZGI GROUP разом з батьками, а також рідний син Андрій. Йому зараз 12 років, він живе з матір’ю, але часто гостює у знаменитого батька і його нової дружини Насті.

Потап та Ірина Горова з дітьми
Потап та Ірина Горова з дітьми

В інтерв’ю для YouTube-проекту “Ужин с Дороти” Каменських вперше розповіла про те, чи вдалося їй знайти підхід до пасинка:

“Він такий творчий хлопчик, дуже-дуже схожий на Льошу. Льоша дуже сильно мріяв побудувати студію і такий, скажімо, міні кінотеатр. Дуже сильно мріяв. І, звичайно ж, на цьому міні кінотеатрі розкішно можна грати у відеоігри. І ясна річ, що там на кожних вихідних рубиться Льоша зі своїм сином. Ми в сучасному світі живемо, в цивілізованому світі, тому у нас чудові відносини — ми бачимося, він приїжджає до нас в гості весь час, з ночівлею. Льоша дуже багато приділяє уваги, це теж дуже важливо, тому що всі хлопчики дуже-дуже близькі до мами, але вони повторюють потім за татом. Ну тому що вони чоловіки. І найголовніше, що мій Льоша — дуже класний приклад для наслідування як чоловік”.

Настя Каменських на інтерв'ю
Настя Каменських на інтерв’ю

Такої ж розгорнутої відповіді на питання про стосунки з Іриною Настя давати не стала, як і затримуватися на цій темі:

“У нас немає ніяких відносин”, — заявила артистка.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Що скаже коханий? Оля Полякова опинилася на руках імпозантного чоловіка і почала загравати на камеру

Суперблондинка не посоромилася та опинилася на руках в іншого чоловіка.
Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.

Популярне

Останні новини