Де живе Олександр Пономарьов? Співак приховує за непоказним парканом розкішну садибу: наче англійський лорд

Олександр Пономарьов проживає у розкішному маєтку, який старанно приховує від цікавих очей. Будинок Олександра Пономарьова

Олександр Пономарьов роками не змінює свого місця проживання. У пресі не так багато інформації про те, де живе співак та як виглядає його будинок. Однак, артист неодноразово запрошував до себе журналістів з авторитетних видань та телеканалів, і був змушений показати домівку хоча б частково.

Будинок Олександра Пономарьова

Будинок Олександра Пономарьова виконаний у тонах темного дерева. Ззовні може здатися, що він не такий заможний, адже зіркові ворота пофарбовані дешевою зеленою фарбою і нагадують звичайні сільські. Втім, після того, як ви пройдете доволі довгою алейкою до самого будинку, ви зрозумієте, що Олександр володіє справжьою садибою.

Подвір’я будинку Олександра Пономарьова.

Такий висновок можна зробити з подвір’я, яке Олександр обирає для зйомок. Так, на кадрі можна побачити зону для відпочинку, басейн, піч для приготування смачних справ, власний сад, тощо. Усі меблі, бесідка та невеличкі елементи зроблені з натурального дерева, що каже про велику вартість такої розкоші.

Олександр Пономарьов дає інтерв’ю на власному подвір’ї.

Варто відмітити, що під час інтерв’ю Дороті Олександр розповів, що є власником великого бізнесу. Його компанія надає послуги зі звукозапису, дає в оренду усю музичну та концертну техніку і так далі. Артист натякнув, що компанія дійсно велика і приносить шалений дохід.

Варто відмітити, що своє місце проживання співак змінює набагато рідше, ніж у жінок. Так, рівно десять років тому він зустрічав українських журналістів на тому самому місці, а з тих пір в особистому житті чоловіка багато що змінилося.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Хто був першим чоловіком Ольги Фреймут? Імпозантний іноземець, який вщент розбив їй серце та віру в любов

Від першого шлюбу у Ольги Фреймут є донька Злата Мітчел, але як її батько?
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Як виглядає жінка, чий тривалий і міцний шлюб з Горбуновим знищила Катя Осадча: вагітність зірки змінила все

Катя Осадча стала новою сторінкою у житті Горбунова, назавжди закривши стару.
Ірина Горова та Потап

Колишня дружина Потапа Ірина Горова покинула Україну: забрала спільного сина та радісно мандрує Європою

Потап та його дружина Ірина Горова вже давно не живуть разом, але виховують спільну дитину. Зараз хлопець з мамою відправився закордон.

Популярне

Останні новини