Хто підставив своє плече онкохворій Аллі Мазур, коли вона боролася з раком? Це не член її родини

Алла Мазур розповіла усю правду про період боротьби з раком.

Останні роки видалися для Алли Мазур зовсім непростими, адже жінці довелося боротися зі страшною хворобою — раком молочних залоз. Телеведуча спочатку не знала, як реагувати на новину та вела свою боротьбу цілком таємно, не виносячи свою трагедію на публіку. Після того, як Аллі вдалося досягти стійкої  ремісії та обдумати усе, що з нею сталося за цей час, вона вирішила допомагати іншим жінкам, які потрапили у таку ж саму ситуацію.

Хто допомагав Аллі Мазур?

Алла Мазур
Алла Мазур

Родина телеведучої завжди була поруч з нею, коли їй це було необхідно. Втім, жінці було важко впоратися з тим фактом, що її можуть жаліти. Алла Мазур зазначає, що з одного боку, проявів жалю їй особисто не хотілося, але підтримка близьких зігрівала. Можливо тому її вірною помічницею стала стороння людина. Під час візитів до лікаря Аллу супроводжувала близька подруга, яка записувала і запам’ятовувала інформацію, і це було дуже важливо. На превеликий жаль, телеведуча неохоче розкриває будь-яку інформацію про близьких їй людей.

Алла Мазур та її син
Алла Мазур та її син

Варто відмітити, що син зірки дуже важко переживав хворобу матері і боявся, що втратить її. Зараз знаменитість намагається пояснити близьким онкохворих, як необхідно виражати свою підтримку та як можна допомогти хворому на рак, не принижуючи його гідності.

Сподіваємося, що місія Алли Мазур досягне своєї цілі і зірці вдасться зробити цей світ трохи кращим. Адже рідні завжди про нас хвилюються, але не завжди можуть коректно до нас донести цю думку. З часом все може стати зовсім інакше, а підтримка стане набагато сильнішою.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 25 листопада

Церковне свято 25 листопада: що можна і не можна робити на день Йоана Милостивого – традиції, прикмети

25 листопада церква традиційно відзначає день Йоана Милостивого. Його мощі творять справжні дива, а свято на честь його пам'яті дарує всім віруючим та невіруючим на собі відчути благо Господнє та силу Всевишнього. Ми пропонуємо відзначити канонізованого і попросити для себе захисту.
Як виглядають троє дітей Марічки Падалко від Єгора Соболєва

Як виглядають троє дітей Марічки Падалко від Єгора Соболєва і чому вони все рідше спілкуються з телеведучою?

Марічку Падалко можна вважати справжньою багатодітною мамочкою. Трійко прекрасних дітей виховує легенда "плюсів" разом з коханим чоловіком. Артистка показала, як виросли її малюки та поскаржилася, що чим далі, тим менше вони прагнуть проводити час з батьками.
Дружина Григорія Решетніка Христина полишила чоловіка з трьома дітьми

Дружина Григорія Решетніка Христина полишила чоловіка з трьома дітьми: тепер самотня та незалежна

Зірка каналу СТБ Григорій Решетнік має велику сім'ю. Вродлива молода дружина подарувала йому трьох синів, і тепер повністю присвячує себе їхньому виховання. Однак їй вдається і приносити гроші у дім: дівчина працює блогер кою і завдяки цьому має непоганий дохід.
Шлюб Іванни Онуфрійчук пройшов випробування на міцність через поп-діву

Шлюб Іванни Онуфрійчук пройшов випробування на міцність через поп-діву: як Тіна Кароль розсварила пару?

На початку року українська телеведуча Іванна Онуфрійчук стала законною дружиною казахстанського мільйонера Алмаза. І хоча тепер вона жінка зі статками, її кар'єрні амбіції ніхто не відміняв. Як рішення Тіни Кароль піти з місця ведучої вплинуло на стосунки молодят, дізнайтеся в статті.
Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Чоловік Катерини Кухар розповів, як дізнався про вагітність дружини з телевізору: “Випала з рук чашка”

Чоловік української прими-балерини Катерини Кухар Олександр Стоянов розповів, як відреагував, коли почув по телевізору новину про третю вагітність своєї зіркової дружини. Зараз пара виховує спільну доньку Анастасію та сина Тимура від першого шлюбу Катерини.

Популярне

Останні новини