Хто підставив своє плече онкохворій Аллі Мазур, коли вона боролася з раком? Це не член її родини

Алла Мазур розповіла усю правду про період боротьби з раком.

Останні роки видалися для Алли Мазур зовсім непростими, адже жінці довелося боротися зі страшною хворобою — раком молочних залоз. Телеведуча спочатку не знала, як реагувати на новину та вела свою боротьбу цілком таємно, не виносячи свою трагедію на публіку. Після того, як Аллі вдалося досягти стійкої  ремісії та обдумати усе, що з нею сталося за цей час, вона вирішила допомагати іншим жінкам, які потрапили у таку ж саму ситуацію.

Хто допомагав Аллі Мазур?

Алла Мазур
Алла Мазур

Родина телеведучої завжди була поруч з нею, коли їй це було необхідно. Втім, жінці було важко впоратися з тим фактом, що її можуть жаліти. Алла Мазур зазначає, що з одного боку, проявів жалю їй особисто не хотілося, але підтримка близьких зігрівала. Можливо тому її вірною помічницею стала стороння людина. Під час візитів до лікаря Аллу супроводжувала близька подруга, яка записувала і запам’ятовувала інформацію, і це було дуже важливо. На превеликий жаль, телеведуча неохоче розкриває будь-яку інформацію про близьких їй людей.

Алла Мазур та її син
Алла Мазур та її син

Варто відмітити, що син зірки дуже важко переживав хворобу матері і боявся, що втратить її. Зараз знаменитість намагається пояснити близьким онкохворих, як необхідно виражати свою підтримку та як можна допомогти хворому на рак, не принижуючи його гідності.

Сподіваємося, що місія Алли Мазур досягне своєї цілі і зірці вдасться зробити цей світ трохи кращим. Адже рідні завжди про нас хвилюються, але не завжди можуть коректно до нас донести цю думку. З часом все може стати зовсім інакше, а підтримка стане набагато сильнішою.

Поділіться статтею

Дмитро Шепелєв

Дмитро Шепелєв показав сина від Жанни Фріске, якого приховував 8 років: від мами наче й нічого не залишилося

Дмитро Шепелєв вперше наважився показати сина Платона широкій публіці.
Камалія і Захур

Камалія присвоїла собі високі рейтинги шоу “Сніданок з 1+1”: “Може, тому що ми з Захуром були там?”

0
Найбагатша співачка України Камалія Захур разом зі своїм чоловіком-мільярдером з'явилися в ефірі ранкового шоу "Сніданок з 1+1".
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини