“Знову разом”: Святослав Вакарчук згодом після розлучення з Фонарьовою розчулив мережу ностальгійним фото

Соліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук розчулив шанувальників ностальгійним фото, на яке ніхто не чекав.

Останнім часом ім’я Святослава Вакарчука не сходить із заголовків українських ЗМІ. Все тому, що спочатку співак здивував публіку неприємною новиною про розлучення зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою після більш ніж 20 років шлюбу, а згодом він вперше став батьком сина. Хлопчика артисту народила, як подейкують, його нова обраниця – 39-річна продюсерка Євгенія Яцута, яка була задіяна у зйомках не одного кліпу для “Океан Ельзи”.

Євгенія Яцута
Євгенія Яцута

Святослав підтверджувати особистість коханої не поспішає – він як і завжди тримає подробиці особистого життя при собі. Втім, у травні цього року на одному з заходів Євгенію помітили вагітною. А от інформацію щодо народження дитини у пресслужбі Вакарчука підтвердили. Назвали сина на честь дідуся по татові – Іваном.

Варто зазначити, що у шлюбі з Лялею спільних дітей у них зі Святославом не з’явилося. Він лише мав нагоду виховувати разом з екс-дружиною її доньку від першого чоловіка, тобто свою падчерку.

Ляля Фонарьова та Святослав Вакарчук
Ляля Фонарьова та Святослав Вакарчук

Примітно, що хоча Вакарчук доволі активно веде власну сторінку в Інстаграмі, жодної публікації стосовно появи первістка він не виставив. На противагу цьому виконавець вирішив порадувати численних підписників ностальгійним фото з колишніми учасниками гурту:

“Океан Ельзи 2004 знову разом!”, – написав Святослав.

Під постом зібралася купа коментарів від фанатів їхньої музики:

  • “Нічого собі!”;
  • “Любимо вас”;
  • “Океан Ельзи моєї молодості”;
  • “Сильна команда”;
  • “Подорослішали хлопці. Чудово, що разом!”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини