Оксана Марченко показала, з ким гріється холодними вечорами: це місце вже давно займає не Медведчук

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала, хто її гріє осінніми вечорами.

Останнім часом Оксана Марченко не радує своїх фанатів вишуканими образами, розкішними сукнями та світськими раутами. Телеведуча подалася у паломниці і займається просвітницькою діяльністю у релігійних питаннях. Тепер зірку частіше зустрінеш у храмах та святих місцях, аніж на закритій вечірці. Тим не менш публічне життя вона вести продовжує, хоч і в іншому напрямку. Тому зірка підтримує спілкування з користувачами мережі у своєму мікроблогу. Там вона ділиться новинами і про особисте життя, і про творчі досягнення.

Оксана Марченко розповіла цікаву деталь

Нещодавно на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, яку вона присвятила осінньому настрою. Відома телеведуча показала, з ким гріється холодними вечорами і розповіла небагато подробиць про свого улюбленця — пухнастого котика, який, як виявилося, має безліч імен.

Варто відмітити, що про чоловіка знаменитості Віктора Медведчука знову не було сказано ні слова, начебто його і не існує зовсім. З яких почин Оксана дотримується такої політики на особистій сторінці здогадатися не важко — олігарх не вилазить зі скандалів.

Але, хто зна, можливо у подружжя є і проблеми між собою, адже Оксані Марченко до волосся на легко останні роки через свого благовірного. Навіть українські зірки виражали свої співчуття щодо ситуації, у яку потрапила телеведуча. Зокрема, відомий патріот, продюсер Ігор Кондратюк, який колись міцно дружив з Оксаною, повідомив, що хоча і припинив з нею спілкування, але дуже добре розуміє її і неймовірно їй співчуває.

реклама

Поділіться статтею

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.

Популярне

Останні новини