“Не виживу”: Алла Мазур підтримала Ольгу Фреймут, яка більше не в змозі приховувати правду, що з нею коїться

Алла Мазур, дізнавшись про сповідь колежанки Ольги Фреймут, підтримала її однією з перших. Дізнайтеся, що ж сталося з відомою ревізоркою.

Ольга Фреймут. Героїня цього матеріалу може вабити своїм характером, відштовхувати різкими рішеннями, але ніколи ця знаменитість не лишить вас байдужими. За її життям дуже цікаво спостерігати: у кадрі вона сувора ревізорка, яку боїться пів-країни рестораторів, а без камер – це побожна людина та добра мати.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Втім, і у житті зірки такого масштабу бувають чорні смуги. Про це артистка розповіла на сторінці свого Інстаграму.

“Я собі стаю цікава у моменти падінь. Спостерігаю, як за героїнею кінострічки, – виживу, не виживу. А коли все закінчується благополучно, дивуюся: “як тобі вдалося?”, – розповідає зірка Нового каналу.

Ольга зазначила, що завжди була борчинею у складних ситуаціях. Фреймут пише, що в екстрених ситуаціях вона не втрачає самоконтролю, а намагається знайти шляхи для рішень і завжди використовує творчий підхід.

Свою колегу по цеху “лайком” підтримала і Алла Мазур, яка точно знає, що потрібно робити, коли життя перестає бути лагідним до тебе.

Як склалося життя Ольги Фреймут після одруження?

Доля розпорядилася так, що телезірка кілька разів жила у шлюбі з чоловіком. Зараз її чоловіком є Володимир Локотко – генеральний директор “Нового каналу”.

Оля Фреймут з родиною
Оля Фреймут з родиною

Він прийняв доньку обраниці від її екс-коханого британця. Попри це пара народила двійко дітей.

Багатодітна мати Фреймут у захваті від того, як круто змінилося її життя та задоволена тим, що має можливість пестити карапузів у злагоді та любові.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини