Яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька: пішов з життя без грошей та на самоті

Наталія Сумська виходила заміж за Анатолія Хостікоєва вже маючи досвід шлюбного життя. У ранній молодості вона вийшла заміж за успішного оператора, якому подарувала доньку. Втім, доля розпорядилася так, що зараз чоловіка вже немає у живих. Яким був екс-обранець зірки?

Наталія Сумська і Анатолій Хостікоєв здаються настільки органічною парою, що неможливо повірити, що раніше у них були інші обранці. Найзворушливіша історія кохання, звісно у дружини.

Яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька

Що відомо про першого чоловіка Наталії Сумської?

Ігор Мамай був успішним кінооператором, який розвивав українське кіно. Познайомилися молоді люди у буремних 1980-х, коли вся радянська країна чекала змін Перебудови і доживала останні роки. Спершу вони були один для одного лише колегами. Втім, Амур об’єднав міцно їхні серця. У 1982 народилася донечка Дарина. Вона і зараз носить прізвище тата. Підписується, як Мамай Сумська.

Рідкісні фото Ігоря Мамая: яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька

Час йшов і палке кохання потроху згасало. Побут, гроші та інші проблеми спонукали пару розлучитися. Наталія пішла від Ігоря, але до останніх днів він її не зможе забути.

Як доживав Ігор Мамай?

Легендарний оператор, художник з роками став не цікавим новим молодим режисерам. Хоча і одружився чоловік вдруге, у 2006 році публічно зізнався в інтерв’ю “Бульвар Гордона”: кохає палко тільки Наталію:

“Наташу я завжди любив, люблю і, напевно, любитиму до кінця своїх днів”

Тоді ж чоловік скаржитися почав на тотальне безгрошів’я. Та найсумнішим для Ігоря було те, що з єдиною донькою не склалися теплі стосунки. Розповідав, що навіть телефоном мало спілкувалися.

Цікаво, що для інтернет-ресурсів Мамай і досі живий. Навіть у Вікіпедії ніхто не взявся доповнити його сторінку.

Яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька

Лише Наталія Сумська мимоволі пригадала на інтерв’ю “Зірковому шляху” про те, що ексобранця не стало 11 років тому.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини