Яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька: пішов з життя без грошей та на самоті

Наталія Сумська виходила заміж за Анатолія Хостікоєва вже маючи досвід шлюбного життя. У ранній молодості вона вийшла заміж за успішного оператора, якому подарувала доньку. Втім, доля розпорядилася так, що зараз чоловіка вже немає у живих. Яким був екс-обранець зірки?

Наталія Сумська і Анатолій Хостікоєв здаються настільки органічною парою, що неможливо повірити, що раніше у них були інші обранці. Найзворушливіша історія кохання, звісно у дружини.

Яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька

Що відомо про першого чоловіка Наталії Сумської?

Ігор Мамай був успішним кінооператором, який розвивав українське кіно. Познайомилися молоді люди у буремних 1980-х, коли вся радянська країна чекала змін Перебудови і доживала останні роки. Спершу вони були один для одного лише колегами. Втім, Амур об’єднав міцно їхні серця. У 1982 народилася донечка Дарина. Вона і зараз носить прізвище тата. Підписується, як Мамай Сумська.

Рідкісні фото Ігоря Мамая: яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька

Час йшов і палке кохання потроху згасало. Побут, гроші та інші проблеми спонукали пару розлучитися. Наталія пішла від Ігоря, але до останніх днів він її не зможе забути.

Як доживав Ігор Мамай?

Легендарний оператор, художник з роками став не цікавим новим молодим режисерам. Хоча і одружився чоловік вдруге, у 2006 році публічно зізнався в інтерв’ю “Бульвар Гордона”: кохає палко тільки Наталію:

“Наташу я завжди любив, люблю і, напевно, любитиму до кінця своїх днів”

Тоді ж чоловік скаржитися почав на тотальне безгрошів’я. Та найсумнішим для Ігоря було те, що з єдиною донькою не склалися теплі стосунки. Розповідав, що навіть телефоном мало спілкувалися.

Цікаво, що для інтернет-ресурсів Мамай і досі живий. Навіть у Вікіпедії ніхто не взявся доповнити його сторінку.

Яким був перший чоловік Наталії Сумської, від якого народилася донька

Лише Наталія Сумська мимоволі пригадала на інтерв’ю “Зірковому шляху” про те, що ексобранця не стало 11 років тому.

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини