(Відео) Алла Пугачова і Софія Ротару тепер співають дуетом: легендарні зірки виконали хіт “Нас не догонят”

Цього року виповнюється 20 років з моменту виходу альбому групи “Тату” “200 по встречной”. На честь цієї визначної дати один зі світових музичних сервісів Spotіfy вирішив підготувати сюрприз фанатам колективу та випустив триб’ют платівку.

Треки з легендарного альбому переспівали у 2021 році зірки української та російської естради, серед який Надя Дорофєєва, Віра Брежнєва, Дмитро Маліков та інше. Але найбільше слухачі здивувалися дуету Софії Ротару та Алли Пугачової.

Між двома зірками довгі роки точилося протистояння. Обидві артистки змогли стати легендами естради – їхні пісні знають напам’ять різні покоління, а творчість не втрачає актуальності вже десятки років. Не дивно, що Софія Михайлівна та Алла Борисівна не долюблювали одна одну та відчували запеклу конкуренцію між собою: кожна хотіла бути найкращою.

Одного разу Пугачова навіть зізналася, що без Ротару у неї б не склалася така стрімка кар’єра, адже українська колега була її головним стимулом працювати над собою та новими хітами.

Алла Пугачова і Софія Ротару тепер співають дуетом
Алла Пугачова і Софія Ротару тепер співають дуетом

Російський режисер та сценарист Олександр Стефанович пригадував, що й Алла, й Софія з’явилися на сцені одночасно. При цьому вони були абсолютними протилежностями. Ротару – скромна та спокійна артистка, яка завжди після концертів їхала до сім’ї. Пугачова, навпаки, мала запальний характер та любила гучні вечірки.

Конфлікт між двома зірками загострився, коли Софію запросили в музичний фільм “Душа”. Тоді всі тільки й говорили про те, що Ротару вкрала “Душу” в Примадонни. Обож дів естради практично неможливо було зустріти на одному концерті, а Софія Михайлівна всіляко ігнорувала “Нову хвилю”, над якою працювала Алла.

Та зараз між ними спокійні стосунки. Обидві виконавиці знайшли свого слухача та здобули десятки титулів, а головне – любов прихильників. Спільна пісня вкотре підкреслює їхнє примирення.

Схожі новини