47-річний Андрій Доманський показав свою маму: колишня свекруха Лідії Таран має модну зачіску і добрі очі

Відомий український телеведучий і шоумен Андрій Доманський вперше показав свою маму Альбіну Павлівну, якій не вдалося побудувати теплі стосунки з екс-невісткою Лідією Таран.

Андрій Доманський народився у 1974 році в Одесі в родині інженерів і отримав відповідну освіту інженера-системотехника, проте своє життя пов’язав з телебаченням. Саме професія звела шоумена з Лідією Таран, яка народила йому доньку Василину. Майбутня пара познайомилася на новосіллі продюсерки програми “Підйом” на Новому каналі.

Роман розвивався стрімко, адже колеги навіть жити почали майже одразу. На той момент за плечима Андрія вже був один шлюб і двоє дітей, але за 5 років разом Лідія не побудувала стосунків зі спадкоємцями коханого. Крім того, за словами Доманського, вона не горіла бажанням спілкуватися з його родиною:

“Я інтуїтивно відчував, що цього ніхто не хоче. Не було щирої сімейної теплоти між Лідою і моєю мамою. Зараз вже важко говорити про причини, та факт залишається фактом – за 5 років Ліда жодного разу не приїхала в Одесу. З моєю сестрою вона не знайома досі…”, – розповідав ведучий в інтерв’ю журналу Viva.

Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною
Андрій Доманський та Лідія Таран з дочкою Василиною

Альбіна Павлівна познайомилася з невісткою, коли вона вже була вагітна Василиною. Андрій згадує, що йому завжди доводилося докладати немалих зусиль, щоб вибудувати відносини коханої з матір’ю:

“Мама дуже переймалася, адже Ліда – жінка, з якою мені випав другий шанс знайти сімейне щастя”.

Але його йому подарувала не Таран, а третя дружина Марина.

Як виглядає мама Андрія Доманського

Альбіна Павлівна Доманська бере активну участь у житті зіркового сина, але у його справи не лізе, адже шоумен має незалежний характер і в першу чергу прислухається до себе.

В мережі знайшлося спільне фото Андрія з мамою і синами. Жінка виглядає дуже доглянутою, стриманою. У неї добрі очі – такі ж самі, як і в Доманського.

Мама Андрія Доманського
Мама Андрія Доманського

Мама ведучого вийшла заміж за батька зірки у 19 років та прожила з ним у шлюбі більше півстоліття.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини