Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан показала омріяну каблучку на безіменному пальці: заміж за Михайла Заливако

Обраниця Холостяка-11 Михайла Заливако Анна Богдан показала каблучку з величезним діамантом на безіменному пальці. Схоже, стосунки пари перейшли на новий рівень.

Герої 11 сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк” Анна Богдан і Михайло Заливако щасливі разом вже майже рік. Датою початком своїх стосунків вони вважають кінець зйомок, який припав на 28 лютого 2021-го. Пара з’їхалася одразу після завершення проєкту.

До участі в шоу Анна була заміжньою за екс-головою Офісу Президента Андрієм Богданом, розлучення з яким дівчина переживала болісно. Доволі тривалий час після нього нових чоловіків в житті Ані не з’являлося, тож її сестра наполягла на тому, щоб вона подала анкету на “Холостяк”, і не прогадала.

Михайло Заливако, Анна Богдан і Григорій Решетнік
Михайло Заливако і Анна Богдан продовжили стосунки після проєкту

Михайлу Анна подарувала справжнє кохання, якого йому так не вистачало в житті, що виявилося взаємним. Закохані часто подорожують, діляться спільними фото і відео, відповідають на питання шанувальників, а також продовжують натякати на весілля.

Так, цього разу Богдан виклала кадр, зроблений в автомобілі:

“Мчимося на зустріч”, – пише Анна.

Анна Богдан показала каблучку з величезним діамантом на безіменному пальці
Анна Богдан показала каблучку з величезним діамантом на безіменному пальці

Дівчина тримається за руку з Заливако, акцентувавши увагу на каблучці з величезним діамантом, яка красується на її безіменному пальці.

В інтерв’ю для YouTube-шоу “Слава+” після фіналу “Холостяка” пара зізнавалася, що розмови про одруження вже були. Вони обговорювали, яким має бути торжество і святкування – скромне, не більше 15-20 гостей. Втім, Михайло запевняє – якщо коханій захочеться масштабного весілля, організує.

Михайло Заливако та переможниця Холостяка Анна Богдан рушили в дитбудинок
Михайло Заливако готовий влаштувати масштабне весілля для Анни Богдан

До речі, каблучка, яку Заливако подарував Анні на фінальній церемонії, була символом того, що він хоче продовжувати будувати стосунки і поза камерами. Пропозицією руки та серця це не було.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини