Маша Єфросініна вперше показала свою доньку Нану у день її 18-річчя: “Ти прийшла в цей світ нелегко” (ФОТО)

Відома українська телеведуча Маша Єфросініна показала свою доньку Нану та зворушливо привітала спадкоємицю з 18-річчям у соціальних мережах.

Маша Єфросініна вже давно жінка заміжня. Свого чоловіка Тимура Хромаєва вона зустріла юною в момент повного розчарування у стосунках з представниками протилежної статі. Втім, молоді люди опинилися разом в потрібний час і у потрібному місці, а вже згодом після знайомства вони полетіли вдвох на відпочинок.

Маша не думала, що цей роман виллється у щось серйозне, однак пропозицію руки та серця вона прийняла, адже знаходилася у цікавому положенні. 16 лютого 2004-го пара стала батьками доньки Нани, а ще через 10 років на світ з’явився їхній син Олександр.

Як виглядають чоловік та діти Маші Єфросініної
Як виглядають чоловік та діти Маші Єфросініної

З повноліттям Єфросініна привітала спадкоємицю дуже зворушливо і на очах у всієї аудиторії. Так, зірка опублікувала в Інстаграмі фото Нани у стильній синій сукні довжини міні зі стриманим макіяжем і лаконічною укладкою, яке підписала привітанням:

“Ти прийшла у цей світ нелегко, і зараз тобі та твоєму поколінню світ демонструє свою жорстокість і безпринципність… Мені дуже шкода, що я не знала, що казати тобі в ці дні, і чи зможу я стримати усі обіцянки зі святкування – мене ніхто не навчив, що обіцяти дітям при таких новинах!”, – пише Маша.

Телеведуча додає, що дуже пишається бажанням Нани змінити світ на краще, додати йому справедливості, любові та пацифізму, а також вона впевнена, що той самий світ обов’язково і навіть неминуче дізнається про її доньку:

“З твоїм 18-річчям, моя прекрасна Нана!”, – підсумувала знаменитість.

Шанувальники прийшли у захват від краси іменинниці та доєдналися до побажань щасливого майбутнього доньці Єфросініної.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини