Дочка Заворотнюк відпочиває в Таїланді, поки мама бореться з раком, а українці – з ворогом: “Я сильно засмагла”

Дочка відомої російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка вже не перший рік лікується від раку, відпочиває в Таїланді, поки українці боряться з ворогом.

Анна Заворотнюк тему хвороби своєї зіркової матері в соціальних мережах не піднімає, як і уся родина акторки. А коли в Україні почалася війна, яку розв’язала росія, дівчина взагалі почала скаржитися на те, що квитки на літак суттєво подорожчали у зв’язку з санкціями, котрі світ запровадив проти країни-окупанта.

Ба більше, Анна не бачить різниці між українцями і росіянами, адже вона і сама наполовину українка. Відкрито дочка зірки серіалу “Моя прекрасна няня” не говорить про війну і те, що провина за це лежить на російській владі, однак запевняє, що її серце болить і вона бажає всім миру.

Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк розчарувала зізнанням про стан 50-річної акторки
Дочка Заворотнюк насолоджується райським відпочинком, поки в Україні війна, а її мама хворіє на рак

Наразі Заворотнюк-молодша відпочиває в Таїланді, відволікаючись від проблем – як сімейних, так і глобальних. Ось що Анна пише про свою відпустку в Інстаграмі:

“Друзі, навіть не думала, що мені настільки сподобається Таїланд! Просто чудове місце! Неймовірний океан, теплий, хвиль майже нема. Треба тільки правильно вибрати бухту. Ми були поруч з пляжем Най Харн на Пхукеті. Тайці дуже привітний народ, а їжа – я фанат тайської їжі, обов’язково спробуйте! Погода дуже комфортна, якщо любите спеку. Повітря вологе, у мене моментально пройшли всі лущіння на шкірі, і весь відпочинок вона виглядала ідеально. Сонце дуже активне, усі два тижні активно мазалися захистом 50spf. Я сильно засмагла, засмага нереально гарна, золота. І звичайно, мене дуже вразило, що головний транспорт там – це мопеди. І ганяти по місцевим схилам через джунглі – це особливий вид кайфу! А ще там повсюди слони та мавпи”.

Вочевидь, в теплих краях немає місце для думок про погане.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини