Екс-холостячка Злата Огнєвіч показала останнє фото з мамою, яке було зроблено напередодні війни: “Стільки болю”

Відома українська співачка Злата Огнєвіч, як і більшість вітчизняних знаменитостей, дуже близько взяла до серця усі події, які відбуваються в Україні останній місяць. Спочатку вона воювала на інформаційному фронті, але потім вирішила, що принесе більше користі благодійними концертами.

Злата Огнєвіч показала останнє фото з мамою, яке було зроблено напередодні війни

Для цього Злата рушила до Сполучених Штатів Америки і на даний момент має виступати у трьох містах.

Також зірка поділилася зі своїми шанувальниками особливими кадрами, які були зроблені напередодні війни. Відповідні фотографії були опубліковані на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. В об’єктив потрапила співачка та її мама. Злата зізналася, що це останнє фото з найріднішою для неї людиною.

Однак, вона впевнена, що Україна переможе і усі ми зможемо повернутися до звичного нам життя і побудувати нове, щасливе і безтурботне.

Нагадуємо, що серед українських знаменитостей є загиблі та поранені. Відомий український актор Паша Лі загинув, коли евакуював дітей. Він прикравав дітлахів своїм бронежилетом. Вітчизняної телеведучий Нікіта Добринін був поранений у ногу. А нещодавно стало відомо, що лідер музичного гурту Бумбокс Хливнюк отримав травму від міномета. У музиканта поранене обличчя.

Серед зірок-жінок багато героїнь, які цілими днями працюють на кухні, щоб прогодувати звичайних українців. Так, Даша Астаф’єва чистить картоплю, а Олена Мозгова безпосередньо готує всю їжу. А наприклад, Ольга Мартиновська займається доставкою життєво важливих медикаментів.

Схожі новини