Я — “нацистська сволота”: Наталія Мосейчук зізналася, що їй та її родині регулярно погрожують росіяни

Відома українська телеведуча Наталія Мосейчук розповіла, що стала жертвою погроз від окупантів та телефонного терору. Дізнайтеся усі деталі в нашій статті.

Як відомо, знаменита українська телеведуча Наталя Мосейчук веде не тільки програму новин, але й політичні ток-шоу. На відміну від російських пропагандистів, більшу частину ефірного часу телеведуча приділяє проблемам у власній державі, але і погрозу від російської сторони обговорювали вельми часто.

Тим не менш, оброблені рашистською пропагандою глядачі вирішили, що буде доречно дзвонити журналістці та її сім’ї і погрожувати. Адже те, що Наталія говорить з екрану вони розглядають, як ознаку нацизму. Подібні нісенітниці вона чує від тих, хто телефонує.

Наталія Мосейчук зізналася, що їй та її родині регулярно погрожують росіяни

Про терор від рашистів Наталія Мосейчук розповіла в ефірі ТСН. Виявляється, родині дзвонили навіть з ФСБ.

“Тисячі СМС, тисячі загроз і ображає те, що ці люди пишуть, що я – “нацистська сволота”. З ФСБ дзвонили і моїм батькам, телефонували моїй мамі і питали, чи знаєте ви, що розповідає ваша дочка? А що я розповідаю? Я закликаю наступати на Росію, закликаю вбивати мирних росіян? Тому що ви це робите із нашими громадянами. Коли ви бомбите наші лікарні, пологові будинки… Я щось подібне говорю?”, — заявляє Мосейчук.

Необхідно відзначити, що мама Наталії — викладач російської мови з багаторічним стажем. І ба більше, у росії в неї живе безліч учнів.

Також нагадуємо, що власник телеканалу, на якому працює Мосейчук Ігор Коломойський — єврей, а тому звинувачування у нацизмі просто недоречні та перетинають межу адекватного сприйняття реальності. Власне, як і звинувачування у нацизмі самого Зеленського, який також є  євреєм.

Схожі статті