45-річний Єгор Соболєв розповів, як звільняв Ірпінь, поки вдома чекала Падалко: “Як у найгірших фільмах”

24 лютого змінило нас на завжди. Війна увірвалася у наш дім і до зброї стали навіть ті, хто вчора виступав перед камерами. Єгор Соболєв - не виключення.

Чоловік Марічки Падалко завжди відрізнявся патріотичними вподобаннями. Ведуча “1+1” зізнавалася не раз, що її коханий давно підозрював, що на Україну насувається повномасштабна війна. Сам він вступив до лав територіальної оборони ще влітку минулого року. Активно відвідував навчання, а зараз служить у 130 батальйоні ТрО.

45-річний Єгор Соболєв розповів, як звільняв Ірпінь

Єгору на долю випало звільнення передмістя Київщини. Він був одним з тих, хто гнав рашистів з Ірпеня. По його території проходила лінія фронту, а окупанти зруйнували всю критичну інфраструктуру. Соболєв і сам бачивсам бачив, що натворити росіяни:

“На наших позиціях — як у найгірших фільмах про війну. Навколо мене — цілі квартали вигорілі, з розбитими автівками, згорілими і зруйнованими вибухами багатоквартирними будинками, дірявими дахами, з яких продовжує йти дим”, – розповів чоловік Падалко.

Деталей своєї операції чоловік виказати не може, адже бойове завдання – не завершено. Росіяни отримали добряче по зубах і не втрималися в Ірпені. Втім, захисник зізнається, що було дуже і дуже важко:

“Найбільше лихо будь-якого піхотного підрозділу — постійні артилерійські та мінометні обстріли. За загальною статистикою, найбільше втрат саме від них. Коли на тебе падають без кінця тисяч тон боєприпасів з ранку до ночі, то це, мабуть, і психологічно, і фізично найважче пережити”.

Та на щастя, лиха година минула. Єгор вийшов на зв’язок до своєї обраниці Марічки, яка продовжує працювати у студії і живе у розлуці з дітками.

Схожі новини