Молода дружина Віктора Павліка втратила великі гроші: бізнес Репяхової знищений, як і її мрія стати бізнесвумен

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова вперше розповіла, що сталося з її бізнесом, який вона планувала усю зиму. Дівчина збанкротувала.

Дружина Віктора Павліка Катя усю зиму розповідала своїм підписникам на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram про мрію стати бізнесвумен. Дівчина заробила достатньо грошей, щоб стартувати, і вже займалася організацією своєї компанії. Зокрема вона орендувала офіс, почала його ремонтувати та готувати до роботи. Також Катя активно набирала персонал.

Чим мала займатися її компанія вона не розповідала, зберігаючи інтригу для свого мікроблогу. Адже соціальні мережі також приносили їй непоганий дохід.

Молода дружина Віктора Павліка втратила великі гроші

У метушні ніхто і не згадав про те, що Катя могла збанкрутувати. Дівчина знаходилася разом зі своїм чоловіком Віктором Франковичем та маленьким сином Михайлом у Києві. І лише зараз вирішила разом з мамою полетіти до Ізраїлю, де живе її сестра. Катя наголошує, що не втекла, а просто поїхала у гості. На статус біженки вона не претендує і не підпишеться. І ба більше, скоро вона планує повертатися додому.

Молода дружина Віктора Павліка втратила великі гроші. Скріншот особистої сторінки зірки

На особистій сторінці вона зізналася у тому, що втратила величезні гроші. Але підкреслила той факт, що порівняно з іншими її втрати не такі вже і великі. Тим не менше вона дала зрозуміти, що росія знищила її мрії.

Але знаючи Катерину, немає сумнівів, що вона знову стане на ноги та почне боротися за своє щастя. Нагадуємо, що дівчина подолала шлях від звичайного адміністратора до концертного директора у вельми короткий відрізок часу і проявляла себе, як справжній професіонал.

Схожі новини