Оксана Марченко вже знайшла заміну Віктору Медведчуку: припинила лити сльози і швидко знайшла для себе вихід

Відома українська телеведуча та дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко заявила, що вже знайшла для нього заміну. Хто займе його місце, усі деталі в нашій статті.

18 лютого Оксана Марченко зрадила свою країну. Вночі, у супроводі охоронців вона виїхала за кордон двома автомобілями, які були набиті її особистими речами. Того ж дня вона закрила доступ до своєї особистої сторінки в соціальній мережі Instagram, а вийшла на зв’язок лише після того, як з’явилася інформація про затримання її чоловіка Віктора Медведчука.

Оксана Марченко вже знайшла заміну Віктору Медведчуку

Зірка неприємно вразила глядачів своєю зовнішністю, деякі навіть припустили, що вона вдалася до невдалої пластичної операції.

Оксана Марченко провела прес-конференцію в москві
Оксана Марченко вже знайшла заміну Віктору Медведчуку

Мовлення Оксани також не принесло нікому великого задоволення. Спочатку вона зверталася безпосередньо до Володимира Зеленського з проханням звільнити її благовірного. Потім вона просила про це турецького Президента Реджепа Ердогана.

Не отримавши ніякої відповіді, Марченко почала вдивлятися на Схід. Телеведуча сподівається на протекцію від арабських шейхів. Але нещодавно їй в голову прийшла “геніальна” ідея. Вона вирішила замінити Медведчука на двох англійських хлопців. Саме такий обмін вона запропонувала українській владі

“У ваших силах просити прем’єр-міністра вашої країни Бориса Джонсона вплинути на українське керівництво та домогтися звільнення Ейдіна та Шона шляхом їх обміну на затриманого київською владою українського опозиційного політика та мого чоловіка Віктора Медведчука”, – в черговий раз звернулася Оксана.

Так, Оксана Марченко без угризінь совісті вирішила нажитися на чужій біді. Нагадуємо, що Віктор Медведчук звинувачується не тільки у державній зраді, але і підриванні енергетичної галузі України.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини